خالق اتریوم: مردم هنوز پرداخت‌های رمزارزی را دست کم می‌گیرند

ویتالیک بوترین خالق اتریوم طی توئیتی بیان داشت که مردم هنوز نمی‌دانند که پرداخت های رمزارزی چه کمکی به اقتصاد بین‌المللی می‌کند

۰۱/۰۶/۰۳ اتریوم نویسنده: فریبا خزائی خواندن

اتریوم کلاسیک چیست (راهنمای کامل)

در این مقاله قصد داریم به طور کامل به معرفی اتریوم کلاسیک بپردازیم، اتریوم کلاسیک در سال 2016 به دلیل وجود یک شکاف ایدئولوژیکی و فنی در جامعه اتریوم و در پی حمله به DAO شکل گرفت، نباید اتریوم کلاسیک (ETC) با اتریوم (ETH) اشتباه گرفته شود.

۰۱/۰۲/۱۰ اتریوم نویسنده: مهراب پارسیان فر خواندن

اتریوم 2 چیست و هرآنچه که باید بدانید

ارتقای اتریوم 2 به این سیستم غیرمتمرکز جهانی قراردادهای هوشمند اجازه می‌دهد تا با چشم انداز خود از سرعت، امنیت و قابلیت اطمینان پیش برود و رد پای کربن و آلودگی ناشی از استخراج خود را کاهش دهد و زمینه بازی را برای سرمایه گذاران فراهم کند. اتریوم 2 یک ارتقاء مورد نیاز به یک شبکه بلاکچین است که در حال حاضر بیشترین استفاده را برای قراردادهای هوشمند دارد.

۰۰/۱۲/۲۴ اتریوم نویسنده: مهراب پارسیان فر خواندن

28 نکته در رابطه با اتریوم که بایستی بدانید | بیدارز

نیاز به توسعه دهندگان اتریوم روز افزون است و شما، به عنوان یک دانش آموز بلاکچین، نباید شانس خود برای پیشرفت در کار را از دست بدهید. اتریوم یکی از بزرگ ترین پلتفرم های بلاکچین در بازار کنونی است.

۰۰/۰۳/۱۵ اتریوم نویسنده: مهسا ناصری خواندن

چرا هزینه تراکنش های مبتنی بر شبکه اتریوم بالا رفته است؟ | بیدارز

قیمت گس که با واحد اتر مشخص می شود، توسط استخراج کنندگانی اخذ می گردد که وظیفه پردازش و تایید معاملات را بر عهده دارند. گس را می توان به کارمزدهای بانکی تشبیه کرد که در تراکنش های بانکی اخذ می شوند. با این تفاوت که شامل اتریوم (دومین ارز رمزپایه مشهور پس از بیتکوین) می باشد.

۹۹/۱۲/۰۲ اتریوم نویسنده: مهسا ناصری خواندن

شبکه آزمایشی اتریوم چیست و چگونه میتوان از آن استفاده کرد؟ | بیدارز

برای حل این مشکلات که میتواند برای توسعه دهندگان جدید دردسرساز باشد، ویتالیک بوترین خالق اتریوم شبکه تستی به موازات شبکه اصلی ایجاد کرده که دقیقا تمام ویژگی های اصلی شبکه اتریوم را دارا بوده، اما برای دریافت بازخورد و تست برنامه ها به اتر نیازی نخواهد داشت.

۹۹/۱۰/۲۲ اتریوم نویسنده: مهسا ثابت خواندن

چرا علیرغم ضعف های اتریوم، باز هم برنامه های غیر متمرکز علاقه به کار با آن دارند؟ | بیدارز

بعد از سال­ها و انجام چندین آزمایش، اتریوم هنوز هم انتخاب شماره یک در بین برنامه­ نویسان برنامه­ های غیر متمرکز باقی مانده است که آن را برای گسترش محصولات و خدمات خود به کار می­برند.

۹۹/۱۰/۱۳ اتریوم نویسنده: تیم تحریریه بید ارز خواندن

معرفی شبکه ERC-20؛ بلاک چین اتریوم

شبکه ERC-20 بستری برای ایجاد توکن‌های مبتنی بر قرارداد هوشمند و همچنین شبکه‌ای برای نقل و انتقال توکن اتریوم است

۹۹/۰۸/۲۸ اتریوم نویسنده: فریبا خزائی خواندن

90 درصد کیف پول های اتریوم در موقعیت سود قرار دارند | بیدارز

بیش از 90 درصد دارندگان اتریم در موقعیت سود قرار دارند که این موضوع بدین معنیست که بیش از 90 درصد 112 میلیون کوین اتریوم زیر قیمت فعلی اتریم خریداری شده‌اند.

۹۹/۰۵/۱۵ اتریوم نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

اتریم در برای بیت کوین: چه چیزی آن‌ها را از هم جدا می‌کند؟ | بیدارز

این یک مسابقه تسلیحاتی است که در حال حاضر در دنیای رمز ارزها در حال برگزاری است که بیت کوین و اتریم رهبران آن هستند. اتریم یک ارز دیجیتال 3 ساله است و بیت کوین نزدیک‌تری و بزرگ‌ترین رقیب آن است که با سرعت بسیار وحشتناک در حال رشد است.

۹۹/۰۳/۲۴ اتریوم نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

قرارداد هوشمند چیست و چه مشکلاتی را حل می‌کند؟ | بیدارز

قراردادهای هوشمند دقیقاً مانند قراردادها در دنیای واقعی هستند. تنها تفاوت این است که آن‌ها کاملاً دیجیتالی هستند. در حقیقت قرارداد هوشمند یک برنامه کوچک کامپیوتری است که درون یک بلاک چین ذخیره شده است.

۹۸/۱۲/۰۸ اتریوم نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن