تحلیل تکنیکال دوج کوین (15 اسفند 1400)

تیم بیدارز

هرچند دوج نیز همچون دیگر ارزهای دیجیتالی بازار شاهد کاهش قیمت بوده است، اما خبر کمک از طریق این میم کوین به جنگ زدگان اوکراین بار دیگر نام دوج کوین را بر سر زبان ها انداخته است. در زمان نشر این تحلیل دوج کوین در محدوده 0.12 سنت در کنار حجم معاملات کم در حال معامله است.

دوج کوین در تایم فریم روزانه، پس از فراز و فرودها یک الگوی مثلث تشکیل داده است. در صورت رشد و بازگشت بیتکوین به روند صعودی، در صورت دید بلندمدت، میتوانیم انتظار خارج شدن از این الگو و رشد تا ATH خود و حتی یک دلار را باشیم. در صورت اصلاح بازار حمایت قوی و نقطه‌ای بسیار مناسب برای این افراد کم ریسک محدوده 0.1 دلار است.

اندیکاتورهای تکنیکال در تایم فریم روزانه

  • MACD نزولی و سیگنال فروش فعال است.
  • RSI بر روی عدد 39 و متعادل است.

برای برسی دقت تر می‌رویم سراغ تایم فریم 4 ساعته؛ با نگاهی به چارت متوجه یک الگو کنج زیبا می‌شویم و اگر دوج کوین به این الگو واکنش مثبتی نشان دهد میتوانیم اهداف 0.17 و 0.21 و 0.34 دلار را برای بازه زمانی میان مدت در نظر بگیریم.
در صورت ریزش بازار ارزهای دیجیتال و دوج کوین و شکستن این الگو رو به پایین میتوانیم محدوده حمایتی خط روند نزولی که در محدوده 0.05 در نظر بگیریم.

اندیکاتورهای تکنیکال در تایم فریم 4 ساعته

  • MACD نزولی و سیگنال فروش فعال است.
  • RSI بر روی عدد 40 و متعادل است.

برای افراد تحلیل‌گر و کوتاه مدت یک تحلیلی هم در تایم فریم یک‌ساعته انجام دادیم که به بررسی آن می‌پردازیم.
با رسم یک کانال نزولی می‌بینیم که همچنان بازار دوج کوین اصلاحی هست و تنها در صورتی شاهد مثبت شدن دوج کوین می‌شویم که از این کانال نزولی با قدرت خارج شود و در آنجا میتوانیم شاهد اعداد 0.15 و 0.2 باشیم و از سمت دیگر در صورت ادامه دار بودن روند نزولی دوج کوین، خط میانه کانال 0.1 و سپس کف کانال 0.85 حمایت‌های این ارزدیجیتالی به ترتیب است.

اندیکاتورهای تکنیکال در تایم فریم 1 ساعته

  • MACD نزولی و سیگنال فروش فعال است.
  • RSI بر روی عدد 44 و متعادل است

این تحلیل صرفاً نظر شخصی نویسنده هست و شما باید با توجه به شناخت کافی از بازار چه از دید فاندامنتالی و چه از دید تکنیکالی در منطقه‌ای مناسب با توجه به مدیریت سرمایه نقاط ورود و خروج را پیدا کنید و به سود برسید.

Follow:
تیم بیدارز
ثبت نظر جدید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها