رایان سلکیس (Ryan Selkis)

تاریخ تولد 1988
محل تولد آلبانی - ایلات متحده آمریکا
محل تحصیل کالج بوستون ، دانشکده مدیریت MIT اسلون
موقعیت شغلی سرمایه گذاری ، تفسیر و تحلیل بلاکچین

رایان سلکیس پس از علاقه‌مندی به بیتکوین در سال 2013، یک شرکت مشاوره تأسیس کرد که کار آن فراهم کردن یک خبرنامه آموزشی روزانه از صنعت ارزدیجیتال و یک سرویس مشاوره مبادرات برای سرمایه گذاران با پشتکار در زمینه معاملات های ارزدیجیتال است.

او بعداً مدیر گروه ارز دیجیتال یک شرکت سرمایه گذاری بلاکچین شد. سلکیس به مدت یک سال و نیم در سمت مدیر عامل رسانه DCG در سایت ارزدیجیتال CoinDesk را فعالیت کرده است. سلکس همچنین در حال حاضر مدیرعامل Messari است که هدف آن ایجاد شفافیت بیشتر در فضای دارایی های ارزدیجیتال است. 

رایان سلکیس در سال ۲۰۱۹

در سال ۲۰۱۹ Messari همچنان به اضافه کردن پروژه های جدید به فهرست افشاگری خود ادامه می دهد.

در این فهرست تیم های اطلاعاتی مربوط به اقتصاد توکن، خزانه داری، بودجه و غیره را ارائه می دهند. وی با برد گارلینگ هاوس و تیم ریپل دیدارو از آن ها خواست تا اقدامات انجمن XRP را محکوم کنند. این اقدام جنجالی در توییتر غوغا کرد.

در ماه مارس Messari خبرنامه ای را منتشر کرد که نواقص CoinMarketCap را به عنوان منبع قابل اعتماد در داده های صنعت مورد بررسی قرار داد.

در پایان سال سلکیس “مقالات ارز دیجیتال برای سال 2020” که یک نمای کلی از صنعت دارایی های ارز دبجیتال ارائه میدهند را منتشر کرد.

انتظارات از رایان سلکیس برای سال 2020

پیش بینی می کنیم پروژه های بیشتری در طول سال 2020 به ویژه با راه اندازی شبکه های جدید ارز دیجیتال و قراردادهای هوشمند به رجیستری افشای Messari بپیوندند. مساری همچنان منبع کیفی و کمی تجزیه و تحلیل این صنعت رو به رشد خواهد بود.