متیو روزاک (Matthew Roszak)

تاریخ تولد 1972
محل تولد ایالات متحده آمریکا
محل تحصیل Lake Forest College
موقعیت شغلی موسس و بنیان‌گذار Bloq

زندگی نامه:

متیو روزاک (Matthew Roszak) رئیس هیئت مدیره و از موسسین یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری بلاک چین، با نام Bloq می باشد. وی همچنین از موسسین شرکت خصوصی سرمایه گذاری تالی کپیتال است، که بر دارایی های دیجیتال و فناوری های مجهز به بلاک چین متمرکز بوده و سرمایه گذاری در شرکت های بزرگی چون بایننس، Block.one، بلاک استریم، ارکید، فکتوم و کیوتوم را در نمونه کارهای خود دارد. علاوه بر این، متیو روزاک به عنوان رئیس هیئت مدیره اتاق تجارت دیجیتال نیز فعالیت دارد، که اولین و بزرگ ترین انجمن معاملاتی بلاک چین در جهان محسوب می شود. وی همچنین در هیئت مدیره یک موسسه ناسودبر به نام BitGive فعال است، که از طریق فناوری بلاک چین تاثیرات نوع دوستانه را افزایش می دهد.

متیو روزاک در سال 2019:

در آگوست سال 2019، شاهد انتشار BloqCloud بودیم، که یک درگاه ابری برای ارائه خدمات مدیریت شده به شبکه های عمومی و خصوصی بلاک چین بوده، و هدف آن سازگار کردن یک شبکه چند وجهی از بلاک چین ها، ارزهای رمزپایه و اپلیکیشن های غیرمتمرکز است. در ماه اکتبر، اتریوم کلاسیک لبز همکاری خود را با Bloq آغاز کرد، تا با افزودن اتریوم و اتریوم کلاسیک به خدمات ارائه شده BloqCloud، توسعه، راه اندازی و نگهداری از اپلیکیشن های میان زنجیره ای را آسان سازد.

متیو روزاک در سال 2020:

در سال گذشته BloqCloud راه اندازی شد، و در سال 2020 این گروه به توسعه خدمات موجود در پلتفرم می پردازند. از جمله این خدمات که قابلیت رشد فراوانی دارد، می توان به خدمات مدیریت شده برای پلتفرم های نوظهور قرارداد هوشمند اشاره کرد.