مارتا پیکارسکا (Marta Piekarska)

تاریخ تولد 1989
محل تولد لهستان
محل تحصیل Technical University of Berlin
موقعیت شغلی مدیریت اکوسیستم Hyperledger

زندگی نامه:

مارتا پیکارسکا (Marta Piekarska) مدیر اکوسیستم در هایپرلجر است؛ اکوسیستم یک پروژه چتر برای چارچوب های متن باز بلاک چین و ابزارهای مربوط به آن می باشد، که در دسامبر سال 2015 توسط بنیاد لینوکس راه اندازی شد. پیکارسکا در زمانی که به عنوان طراح امنیت در بلاک استریم مشغول به کار بود، مدرک دکترای خود را در رشته طراحی کاربر- آگاه برای ابزار حفظ حریم خصوصی دریافت کرد.

یکی از وظایف مارتا در هایپرلجر، ترویج فناوری در کنفرانس های سرتاسر جهان و کمک به دانش شرکت ها در زمینه کارآمد بودن یا نبودن بلاک چین های مجاز در کسب و کار آن ها می باشد. وی همچنین مدیر صنعتی انجمن بلاک چین کمبریج است، و در هیئت مشاوران مشغول به فعالیت و کمک به چندین استارتاپ بلاک چین می باشد.

مارتا پیکارسکا در سال 2019:

گزارش سالانه هایپر لجر برای سال 2019، نشانگر آماری چشمگیر از اکوسیستم رو به رشد فناوری ها، گروه ها، پروژه ها و انجمن ها می باشد. چهار گروه مشترک المنافع برای بازارهای سرمایه، تلکام، زنجیره عرضه و ساختار آموزش تشکیل شده اند. دو کارگروه جدید نیز راه اندازی شدند که بر قراردادهای هوشمند، تنوع، مدنیت و شمولیت متمرکز هستند. هایپرلجر همچنین به جنبش ID2020 پیوست، که هدف آن ساخت یک سیستم هویتی برای 1.3 میلیارد فرد فاقد مدارک شناسایی در سرتاسر جهان است. 

بنابر گفته فوربس بلاک چین 50، هایپرلجر نیمی از پروژه های ذکر شده را تامین می کند. در این سال، سیلزفورس و مایکروسافت نیز به کنسرسیوم هایپرلجر ملحق شدند. ایجاد یک جامعه از طریق پروژه ها، گروه ها و جوامع مختلف کاری بی اهمیت نیست، و پیکارسکا و گروهش موفق به دستیابی به این هدف در سال 2019 شدند.

مارتا پیکارسکا در سال 2020:

در این سال، فناوری ها، ابزار، اعضا و جوامع «گلخانه» هایپرلجر رو به رشد و پیشرفت هستند، اما هنوز هم مشخص نیست که فضای بلاک چین این شرکت به طور کلی رشد خواهد کرد یا این شرکت تصمیم به ساخت زیرساخت های عمومی خواهد گرفت.