مانس هارمون (Mance Harmon)

تاریخ تولد 1969
محل تولد دالاس - آمریکا
محل تحصیل دانشگاه ایالتی می سی سی پی ، دانشگاه ماساچوست آمهرست
موقعیت شغلی بنیانگذار Hedera Hashgraph

مانس هارمون بیش از 20 سال تجربه در استارتاپ ها و شرکت های حوزه بلاکچین دارد.

در سال 2017 وی Hedera Hashgraph که یک نسل جدید از فناوری دفتر کل توزیع شده با ادعای سرعت و ضمانت امنیتی بالاتر از بلاکچین است را تاسیس کرد.

مانس هارمون در سال 2019

زمانی رونمایی از پروژه Libra در Facebook که باعث اشباع بازار شد، هارمون معتقد بود که مدل مدیریت کنسرسیوم انجمن Libra را تا حدودی از مکالمه اش با رئیس Libra دیوید مارکوس الهام گرفته است.

عرضه بتا عمومی شبکه Hedera Hashgraph در ماه سپتامبر با ارائه سه سرویس تجارت ارز HBAR، قراردادهای هوشمند و سرویس دهنده فایل انجام شد. البته توکن HBAR پس از چند ماه حضور در بازار، 90 درصد کاهش ارزش را تجربه کرد.

در پایان سال 2019، هارمون و تیم Hedera اظهار کردند که جذب کاربر به سرعت مدنظر انجام نشده و در نتیجه تیم مجددا اقتصاد توکن ها را ارزیابی میکند تا ارزش دارندگان توافق نامه HBAR را برای توکن های آینده بالا ببرد.

انتظارات بید ارز برای سال 2020

با توجه به اینکه راه اندازی Hedera Hashgraph انتظارات هارمون و تیم اش را برآورده نمی کند، آنها در تلاشند تا استراتژی اقتصادی و تجاری توکن را مجددا ارزیابی کنند تا ارزش سرمایه را به سرمایه گذاران برگردانند و حضور رقابتی آنها را در گسترش شبکه های بلاکچین تأیید کنند.