لی کوئن (Leigh Cuen)

تاریخ تولد 1989
محل تولد ایالات متحده آمریکا
محل تحصیل University of San Franсisco
موقعیت شغلی روزنامه نگار مشهور حوزه کریپتوکارنسی

زندگی نامه:

لی کوئن (Leigh Cuen) روزنامه نگاری است که در زمینه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی فعالیت کرده، و بر نحوه سازگاری افراد با سیستمی که در آن زندگی می کنند تمرکز خاصی دارد. او برای رسانه های مختلفی نویسندگی کرده است، که از جمله آن ها می توان به تین ووگ، هیستوری تودی، میک، اینترنشنال بیزینس تایمز و الجزیره اشاره کرد. کوئن یکی از موسسین اولین انجمن اخبار آنلاین در خاورمیانه با نام (اُاِن اِی جورِسِلِم ONA Jerusalem محسوب میشه .

از سال 2018، کوئن بر صنعت بلاک چین/ ارزهای رمزپایه متمرکز شده، که تجربه گزارشگری تحقیقی در یکی از پر سرعت ترین جنبش های فناوری را برای وی به ارمغان آورده است. در مدتی کوتاه، کوئن توانست به یک از برجسته ترین روزنامه نگاران در این صنعت تبدیل شود.

لی کوئن در سال 2019:

کوئن از زمان پیوستن به کوین دسک در سال 2018، توانسته خودش را به عنوان یکی از پیشروترین گزارشگران این صنعت معرفی کند. برخی از گزارشات شاخص او در سال گذشته شامل: یک مقاله تحقیقاتی و در عین حال جزئی نگر در مورد پذیرش بیت کوین در اسرائیل، یک گزارش هوشمندانه و در عین حال بی طرف در مورد توسعه اتریوم، و تحقیقی در مورد اشتراک انجمن ارزهای رمزپایه با فستیوال برنینگ من. وی در حال حاضر نود Casa بیت کوین را اجرا می کند.

لی کوئن در سال 2020 :

لی در سال 2020 هم به ارائه گزارشات خود در مورد این صنعت ادامه می دهد، و حتی کمی هم گرد و خاک به پا می کند. گزارشات و تحقیقات او در مورد پذیرش ارزهای رمزپایه در مناطق دارای درگیری و جوامع محروم بسیار خواندنی است. تمرکز بر فناوری و اخبار سرمایه گذاری ها، مشارکت ها، پیشرفت ها و غیره آسان است، اما هدف نهایی تغییر گسترده سیستمی و اجتماعی می باشد.