لارا شین (Laura Shin)

تاریخ تولد 1975
محل تولد ایالات متحده آمریکا (اوهایو)
محل تحصیل دانشگاه‌های Stanford و Columbia
موقعیت شغلی روزنامه نگار و میزبان پادکست Unchained

زندگی نامه:

لارا شین (Laura Shin) روزنامه نگاری است که در زمینه کریپتو و بلاک چین فعالیت می کند. وی به عنوان یکی از اولین گزارشگرانی شناخته می شود که اخبار ارزهای دیجیتال را پوشش می دادند، و سابقاً تدوینگر ارشد مجله فوربز هم بوده. علاوه بر این به عنوان خبرنگار نیوزویک، نویسنده فنی در وال استریت ژورنال و تهیه کننده در نیویورک تایمز هم فعال بوده. هم اکنون، شین به عنوان تهیه کننده و مجری پادکست های Unchained و Unconfirmed فعالیت میکنه، و  در حال نوشتن کتابی در مورد ارز های رمز پایست.

لارا شین در سال 2019:

شین در سال 2019 تعداد زیادی از مفاخر رمزنگاری را به پادکست خود دعوت کرد، اما شاید بزرگ ترین نقطه عطف این سال را بشه راه اندازی کنفرانس زنده آنچیند نام گذاری کرد، چون در این کنفرانس  مکالمات عمیق درباره این صنعت را به صحنه آورده شد.

لارا شین در سال 2020:

در سال 2020 شین با مهمان های جدید و مهمان های پیشین خود مصاحبه می کند و دیدگاه آن ها را جویا می شود. در کنفرانس جادویی کریپتو که در تاریخ 11 و 12 ماه مه برگزار شده است، قرار بوده که شین به عنوان شریک رسانه ای حاضر شود. در ماه مارس، دومین برنامه زنده آنچیند نیز برگزار شد. کتاب شین در زمینه تاریخ فضای رمزنگاری هنوز منتشر نشده و زمان دقیقی نیز برای انتشار آن بیان نشده است.