اریک لارچِوِک (Eric Larchevêque)

تاریخ تولد
محل تولد فرانسه (پاریس)
محل تحصیل ESIEE PARIS
موقعیت شغلی موسس La Maison du Bitcoin، Algosup و هم‌بنیان‌گذار Ledger

زندگی نامه:

اریک لارچوک موسس و مدیر سابق La Maison du Bitcoin (خانه بیت کوین) است، استارتاپی که در سال 2014 تاسیس شده و با هدف ترویج پروژه های مرتبط با ارزهای رمزپایه، همچون اولین پیشخوان غیرمتمرکز خرید ارزهای دیجیتال در اروپا، فعالیت می کند. در سال 2014، لارچوک شرکتی را به منظور ارائه راهکارهای ایمنی برای دارایی های دیجیتال و اپلیکیشن های بلاک چین ها تاسیس کرده و آن را لجر نامید. لجر تا سال 2019 تحت مدیریت لارچوک قرار داشت، و وی پس از آن از این سمت کناره گیری کرد.

اریک لارچوک در سال 2019:

کناره گیری لارچوک از مدیریت لجر، بزرگ ترین اتفاق در سال 2019 بود. وی انگیزه خود از این کار را، توازن اجرای روزانه با دیدگاه استراتژیک سطح بالا عنوان کرد. لارچوک به عنوان مدیر اجرایی این شرکت، به هدایت مسیر رشد و توسعه لجر می پردازد، و همچنین در زمینه توسعه بیشتر کسب و کار و همکاری با دولت و رهبری فکری شرکت نیز فعالیت می کند.

اریک لارچوک در سال 2020:

در سال 2020، لارچوک در زمینه ایمن سازی همکاری های استراتژیک برای کیف پول لجر و خدمات قانونی شرکت فعال است. با توجه به سرمایه گذاری 2.9 میلیون دلاری سامسونگ در این شرکت در مارس 2019، نقش شرکت لجر در فعالیت های مرتبط با بلاک چین این غول الکترونیک پررنگ تر خواهد بود. لارچوک در برنامه «چه کسی می خواهد یار من باشد؟»، که از سری برنامه های معروف شو تلویزیونی شارک تنک است، شرکت کرده است.