کیتلین لانگ (Caitlin Long)

تاریخ تولد 1970
محل تولد وایومینگ - آمریکا
محل تحصیل دانشکده حقوق هاروارد ، دانشکده دولت کندی ، دانشگاه وایومینگ
موقعیت شغلی راهنمایی ایالت وایومینگ برای تبدیل شدن به اولین ایالت دوستدار رمز ارز

کیتلین لانگ که 22 سال در نقش های ارشد در وال استریت حضور داشت، برای اولین بار در سال 2012 در محافل اقتصاد دانشکده اتریش با بیت کوین روبرو شد. او در سال 2013 با دریافت مقاله ای در اینباکس اش درباره “چگونگی خرید” و ذخیره بیت کوین؛ کاملا به حیطه بیت کوین وارد شد.

لانگ با علاقه به “اسناد حسابداری صادقانه ” و با هدف عادلانه سازی بازارهای اوراق بهادار از طریق انتشار و تجارت اوراق بهادار در بلاکچین، تا سال 2018 رئیس  استارت آپ بلاکچین سیمبوینت بود. 

وی در سال 2017، ائتلاف Wyoming Blockchain را تأسیس کرد و از سال 2018 تا 2019 به ریاستWyoming Blockchain Task Force منصوب شد که مسئولیت تصویب 13 قانون قابل استفاده بلاکچین در وایومینگ را بر عهده داشت. او همچنین ریاست WyoHackathon، که یک بنگاه غیرانتفاعی است را در سال 2018 و 2019 را بر عهده داشته است.

لانگ در سال 2019

در حالی که لانگ در سال 2019 از کار گروه ائتلاف Wyoming Blockchain و ائتلاف Wyoming Blockchain خارج شد، همچنان برای حمایت از توسعه بلاکچین در ایالتش تلاش می کند و توام با آن هدایت پروژه WyoHackathon را بر عهده دارد.

لانگ همچنین در کنفرانس Consensus Invest (اجتماع سرمایه گذاری) در نیویورک درباره کار خود در ساخت “ایالت برابری” به عنوان پناهگاهی برای تجارت و تجارت بلاکچین صحبت کرده است.

انتظارات از کوین تلگراف برای سال 2020

 لانگ کار خود را در شکل دادن وایومینگ به یک پناهگاه برای تجارت های مرتبط با کریپتو در ایالات متحده ادامه خواهد داد. سومین رویداد WyoHackathon / Blockchain Stampede قرار است در سال 2020 در تاریخ 24-27 سپتامبر در دانشگاه وایومینگ برگزار شود.