برایان بیشاپ (Bryan Bishop)

تاریخ تولد 1978
محل تولد ایالات متحده آمریکا (آستین)
محل تحصیل
موقعیت شغلی بنیانگذار LedgerX

زندگی نامه:

برایان بیشاپ (Bryan Bishop) یکی از توسعه دهندگان بیت کوین کور است که از سال 2014 تا 2018 در LedgerX مشغول به فعالیت بود. بیشاپ و مکس بری که دانشمند آزمایشگاه سابق در یک شرکت بیوتکنولوژی است، در حال تاسیس شرکتی هستند که بر تولید نوزادان طراح (نوزاد با ژن دستکاری شده) و مهندسی ژنتیک خط زایای انسانی متمرکز است. بیشاپ خود را یک فراانسانگرا می داند، و معتقد است که فناوری می تواند انسان ها را بهبود ببخشد. در سال 2016، بیشاپ راهی برای به تاخیر انداختن معاملات بیت کوین پیش از دریافت آن ها ارائه داد، که با نام The Vault شناخته می شود.

برایان بیشاپ در سال 2019:

در اوایل سال 2019، بیشاپ از استارتاپ بیوتکنولوژیکی خود رونمایی کرد، که در زمینه «نوزادان طراح» و دیگر فعالیت های اصلاح ژن کار خواهد کرد. گزارشی از مایکل فولکسون در نزدک بازنشر شد، که کار نسخه نویسی پربار بیشاپ در دهه گذشته را پوشش می دهد، که آرشیوی از بیش از 600 متن با بیش از 1.5 میلیون کلمه دارد، و منجر به ایجاد آرشیو کاملی درباره توسعه بیت کوین شده است. طرح پیشنهادی او برای سیستم امنیتی بیت کوین والت، نوآوری بالقوه ای در امنیت بیت کوین است که نیازی به تغییر در کد بیس کنونی بیت کوین ندارد.

برایان بیشاپ در سال 2020:

در این سال جزئیات بیشتری در مورد استارتاپ بیوتکنولوژی فراانسانگرای بیشاپ منتشر شده است، و بر اساس گزارشات، اوایل سال یک زوج برای خدمات مرتبط با «نوزاد طراح» دراین استارتاپ نام نویسی کرده اند. با پیشروی بیشاپ و دیگر همکارانش در زمینه سیستم ایمنی والت، می توانیم شاهد ظهور استانداردی جدید در ایمنی بیت کوین باشیم.