برد گارلینگ هاوس

برد گارلینگ هاوس
تاریخ تولد 1972
محل تولد توپکا- آمریکا
محل تحصیل دانشکده بازرگانی هاروارد
موقعیت شغلی تأسیس شبکه پرداخت جهانی ارز دیجیتال Ripple

از سال 2015 برد گارلینگ هاوس مدیرعامل ریپل بوده و همچنین در هیئت ‌مدیره این شرکت در حال فعالیت است. پیش از کار در ریپل، گارلینگ هاوس مدیرعامل شرکت Hightail بود.

همچنین گارلینگ هاوس در پست‌های ارشد یاهو و AOL خدمت کرده است و دارای مدرک‌هایی از دانشگاه کانزاس و دانشگاه هاروارد است. گارلینگ علاوه بر مدیریت ریپل، سرمایه‌گذار در چندین شرکت از جمله شرکت هوش مصنوعی Diffbot و پلتفرم استخدام  Wonolo است.

گارلینگ هاوس در سال 2019:

در طول این سال، ریپل مشارکت‌هایی استراتژیک با شرکت‌های مختلف از جمله بنگاه‌های مشهور مانند PNC، Moneygram و Finastra در حوزه خدمات مالی در جهت گسترش شبکه بلاکچین ریپل ، برای پرداخت‌های فرا مرزی، تسویه‌حساب و حواله‌ها انجام داده است.

در مصاحبه‌ای با Fortune در ماه اکتبر، گارلینگ هاوس در مورد پروژه Libra فیس بوک اظهار نظر کرد و گفت که غول رسانه‌های اجتماعی قبل از سال 2023 به دلیل فشار نظارتی، ارز دیجیتال را راه‌اندازی نمی‌کند.

در میان اختلاف ‌نظرها پیرامون مدل و روابط تجاری ریپل و رابطه با دارایی XRP، گارلینگ هاوس “شفافیت ریپل” را دلیل اصلی حمله آن ها اعلام کرد.

بسیاری از  افراد مدل‌های کسب‌وکار این شرکت که صرفاً فروش ساده XRP به سرمایه‌گذاران به‌طور دوره‌ای و نه دارایی ذاتی برای مجموعه خدمات نرم‌افزاری آن می باشد را مورد انتقاد قرار داده اند.

آنچه از گارلینگ هاوس در 2020 انتظار می رود:

ما انتظار داریم که سال جدید مشابه سال 2019 باشد، زیرا ریپل به همکاری‌های استراتژیک برای سیستم پرداخت جهانی خود در حالی‌ که به‌طور دوره‌ای درصدی از دارایی‌های XRP را برای ادامه تجارت می‌فروشد، ادامه می‌دهد.