بارت استِفِنز (Bart Stephens)

تاریخ تولد
محل تولد ایالات متحده آمریکا
محل تحصیل دانشگاه پرینستون
موقعیت شغلی بناین‌گذار بلاکچین کپیتال

زندگی نامه:

بارت استِفِنز (Bart Stephens) از موسسین و مدیران شرکت بلاک چین کپیتال است؛ بلاک چین کپیتال قدیمی ترین و فعال ترین شرکت سرمایه گذاری کارآفرینی می باشد که به صورت اختصاصی در بخش فناوری بلاک چین سرمایه گذاری می کند، و اولین شرکتی است که از طریق عرضه اولیه ارز، سرمایه کارآفرینی جمع آوری کرد. استفنز دارای 20 سال سابقه به عنوان کارآفرین عملیاتی و سرمایه گذار کارآفرینی می باشد. پیش از بلاک چین کپیتال، استفنز از موسسین و مدیران شرکت مدیریت سرمایه استفنز بود، که شرکتی خانوادگی در زمینه صندوق پوشش ریسک و سرمایه گذاری کارآفرینی به حساب میاد. سابقه حرفه ای او همچنین شامل سمت های اجرایی در شرکت هایی چون شرکت مالی E-Trade، Oncology.com میشه .

بارت استفنز در سال 2019:

در سال 2019، بلاک چین کپیتال سرمایه گذاری های زیادی در تعدادی از استارتاپ های بلاک چین انجام داد، که در نتیجه آن ها 25 میلیون دلار سرمایه برای شرکت زیرساخت بلاک چین Bison Trails، 40 میلیون دلار سرمایه برای شرکت ارائه دهنده خدمات قانونی Anchorage، و 4.2 میلیون دلار سرمایه برای پلتفرم مدیریت ریسک TRM Labs جمع آوری شد. علاوه بر این، پرسشتامه ای در زمینه میزان آگاهی از بیت کوین توسط این شرکت منتشر شد، که نتایج آن مشخص کرد که 11% از آمریکایی ها بیت کوین دارند.

بارت استفنز در سال 2020:

در سال 2020 نیز استفنز و همکارانش در بلاک چین کپیتال، به سرمایه گذاری در پروژه های اساسی و زیربنایی بلاک چین ادامه می دهند.