تریس مایر (Trace Mayer)

تریس مایر (Trace Mayer)
تاریخ تولد
محل تولد ایالات متحده آمریکا (لاس وگاس)
محل تحصیل California Western School of Law
موقعیت شغلی سرمایه گذار (زیرساخت‌های کریپتو به خصوص بیت کوین)

تریس مایر (Trace Mayer) یک سرمایه گذار، روزنامه نگار و مجری پادکست «دانش بیت کوین» می باشد. در سال 2013 مایر به برگزاری اولین کنفرانس بیت کوین کمک کرد. مایر همچنین پدید آورنده عبارت معروف «نگه دارنده آخرین گزینه» یا «The Hodler of Last Resort» است.

از تاریخ 3 ژانویه سال 2019، مایر مشغول برنامه ریزی برای رویداد اثبات کلید (سالگرد پیدایش اولین بلاک بیت کوین) بوده است؛ در این روز صاحبان بیت کوین ارزهای خود را از صرافی ها خارج کرده، و از شخص ثالث مورد اعتمادی همچون صرافی های آسیب پذیر در مقابل هک و کلاهبرداری، بی نیاز می شوند.

تریس مایر در سال 2019

در حالی که در سال گذشته شاهد گشایش رویداد اثبات کلید بودیم، مایر بیزاری خود نسبت به اعتماد سرمایه گذاران سازمانی به صرافی های متمرکز را ابراز کرده، و حتی اظهار داشت که اگر کوین بیس نابود شود و کاربران نتوانند به بیت کوین خود دسترسی داشته باشند، کمیاب شدن بیت کوین می تواند موجب افزایش قیمت این ارز برای افرادی شود که دسترسی ایمن و بدون نیاز به اعتماد به بیت کوین های خود دارند. محبوبیت رویداد اثبات کلید باعث شد تا برخی افراد از جمله مایر، بیان کنند که صرافی ها ممکن است در روز رویداد برداشت وجه را غیر ممکن سازند، تا از خروج گسترده کاربران خود جلوگیری کنند.

تریس مایر در سال 2020

در سال 2020 دومین رویداد اثبات کلید برگزار شد. از آنجایی که هنوز هم صرافی ها مشهورترین ابزار در جهت مشارکت در اقتصاد رمزنگاری هستند، مایر و دیگر اعضای انجمن بیت کوین به حمایت از حاکمیت پولی در یک سیستم اقتصادی باز و بدون نیاز به مجوز ادامه می دهند، تا کم کم اعتماد به واسطه ها و تکرار الگوی اقتصاد سنتی حذف گردد. در سال 2020 نیز مایر افراد مشهور و موثر در بیت کوین را به پادکست خود دعوت می کند.