اسپنسر بوگارت (Spencer Bogart)

تاریخ تولد 1987
محل تولد سان فرانسیسکو - آمریکا
محل تحصیل UC سانتا باربارا
موقعیت شغلی سرمایه گذاری و تحقیق در بلاکچین

اسپنسر بوگارت موسسه شرکت Blockchain Capital است که پژوهش های علمی این شرکت را هم مدیریت می کند.

قبل از Blockchain Capital، وی به عنوان تحلیل گر سهام در Needham & Company فعال بود و در آنجا گزارش ها و تحقیقات مفصلی درباره ارزش اساسی بیت کوین ، پیش بینی قیمت و پیشرفت های فنی تهیه کرد.

اسپنسر بوگارت در سال 2019

در ماه مه زمانی که فیس بوک اعلام کرد قصد عرضه ارز دیجیتال دارد، بوگارت ادعا کرد که هجوم غول رسانه های اجتماعی برای خرید ارز دیجیتال می تواند کاربران این ارز را دو یا سه برابر کند و واکنش سریع نهادهای مالی و مقامات نظارتی را برانگیزد.

بوگارت در مصاحبه ای با بلومبرگ در ماه اوت گفت: با اينكه معتقد است بیتکوین به عنوان یك دارایی ایمن در دراز مدت كارایی دارد، اما در بحران مالی واقعی جهانی ارزش آن بطور قابل توجهی كاهش می یابد.

بوگارت و بلاکچین کپیتال سال 2019 را با گزارش پایان سال “State of crypto” که شامل 11 پیش بینی برای سال 2020 بود به پایان رساند.

این پیش بینی ها عبارتند از رسیدن کل ارزش ذخیره شده در DeFi به 6 میلیارد دلار، صدور حکم بر علیه SEC در پرونده مربوط به ارز دیجیتال توسط یک قاضی فدرال و رسیدن مبلغ معامله BTC به 100 میلیارد دلار.

انتظارات از اسپنسر بوگارت در سال 2020

ما انتظار داریم که Blockchain Capital به راهنمایی شرکت های مختلف در تأمین اعتبار برای پروژه های مختلف پروتکل بلاکچین و پروژه های زیربنایی ادامه دهد.

همچنین بوگارت به عنوان یک نیروی سرشناس در این صنعت، به ارائه تفسیر ارزشمند در مورد تغییر چشم انداز نظارتی و تغییرات بازار ادامه خواهد داد.