پیتر اسمیت (Peter Smith)

تاریخ تولد 1991
محل تولد بریتانیا (انگلستان)
محل تحصیل
موقعیت شغلی هم‌بنیانگذار Blockchain.com

زندگی نامه:

پیتر اسمیت (Peter Smith) از اولین کارآفرینانی بود که وارد فضای بلاک چین شد. او در سال 2011، وبسایت Blockchain.info (که اکنون (Blockchain.com) نام دارد را راه اندازی کرد، که یک کاوشگر بلاک و رابطی برای بلاک چین بیت کوین است. کمی پس از آن، این شرکت یکی از اولین کیف پول های چند پلتفرمی برای تلفن همراه را عرضه کرد. از آن زمان به بعد، وبسایت بلاکچین بیش از 40 میلیون کیف پول را ثبت کرده، و فعالیت های خود را با ارائه میز وام دهی، خدمات امانی، صرافی و کیف پول سخت افزاری گسترش داده است.

پیتر اسمیت در سال 2019:

در سال 2019، وب سایت بلاک چین با راه اندازی یک صرافی قدرتمند با معاملات پر سرعت و نقدینگی زیاد و قابل مقایسه با صرافی های شناخته شده ای چون بایننس و کوین بیس، توانست فعالیت ها و خدمات خود را گسترش بخشد.

در ماه نوامبر، میز وام دهی Blockchain.com ارقام بالایی را در زمینه ارائه اعتبار ارزهای رمزپایه نشان می داد. گزارشات متعدد حاکی از آن هستند که جا به جایی مدوام کارکنان و مدیران این شرکت، از دیدگاه های گوناگون در مورد استراتژی تجاری و خدمات امانی و غیر امانی ناشی می شود.

پیتر اسمیت در سال 2020:

با قوانین متغیری که در فضای رمزنگاری وجود دارد، Blockchain.com و شرکت های مشابه با آن که در مرز میان خدمات امانی/غیر امانی فعالیت می کنند، برای متمرکز شدن بر یکی از این دو تحت فشار قرار خواهند گرفت. در حالی که Blockchain.com همواره در جهت حفظ تعهد خود نسبت به کنترل وجوه توسط کاربر فعالیت کرده است، در صورت مواجهه با عدم اطمینان قانونی مجبور به تغییر استراتژی تجاری خود می شود.