پریان بورینگ (Perianne Boring)

تاریخ تولد
محل تولد
محل تحصیل
موقعیت شغلی

زندگی نامه:

پریان بورینگ یکی از لابی گران و مدافعان مهم فناوری بلاک چین است، و زندگی حرفه ای خود را وقف توسعه مقررات مالی کرده است. بورینگ پیشتر به عنوان تحلیلگر قانونی در مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا، و همچنین به عنوان مجری برنامه تلویزیونی اقتصادی پرایم اینترست فعالیت می کرد، و در سال 2014 موفق به تاسیس اتاق تجارت دیجیتال شد. این سازمان تحت مدیریت پریان بورینگ، در صدد ترویج پذیرش بلاک چین و دارایی های دیجیتال فعالیت میکنه. علاوه بر این ها از سال 2018، بورینگ به عنوان استادیار بلاک چین در دانشکده تجارت مکدونا و دانشگاه جورج تاون مشغول به فعالیت شده است. 

پریان بورینگ در سال 2019:

اتاق تجارت دیجیتال در سال 2019، به عنوان سازمانی پیشرو در آموزش و طرفداری از بلاک چین، با سازمان های مختلفی همکاری کرد که از جمله آن ها می توان به این موارد اشاره کرد: اتحادیه اتریوم، کنسرسیومی از شرکت هایی با هدف پیشبرد پذیرش و به کارگیری اتریوم در نرم افزار سازمانی؛ و ErisX، یک صرافی ارزهای رمزپایه که هدف آن ورود ارزهای رمزپایه به بازارهای تحت نظارت می باشد. بورینگ همچنین در کنگره 2019 روز آموزش بلاک چین سخنرانی کرد.

پریان بورینگ در سال 2020:

در این سال هم اتاق تجارت دیجیتال به مشارکت های استراتژیک خود ادامه می دهد، تا بتواند آموزش ها و دفاعیات خود را به کپیتال هیل (ساختمان مجلس) برساند. وی همچنین در کنفرانس های انقلاب جهانی بلاک چین، و انجمن پول دیجیتال سخنرانی کرده، و در کنفرانس پول 2020 مجری بوده است.