مایک دوداس (Mike Dudas)

تاریخ تولد 1979
محل تولد ایالات متحده آمریکا
محل تحصیل Stanford University
موقعیت شغلی موسس رسانه کریپتویی The Block

زندگی نامه:

مایک دوداس (Mike Dudas) موسس و مدیرعامل رسانه بلاک (The Block) است، که رسانه ای پیشرو در زمینه بلاک چین و ارزهای رمزپایه می باشد و در سال 2018 توسط دوداس تاسیس شده است. رزومه کاری دوداس شامل نقش های اجرایی در شرکت هایی چون گوگل، والت دیزنی و ونمو است. دوداس در سال 2014 یک پلتفرم تجارت موبایلی به نام باتن را به صورت اشتراکی تاسیس کرد، و در سال 2018 از سمت خود در این شرکت کناره گیری نمود.

مایک دوداس در سال 2019:

از زمان تاسیس بلاک در 2018، دوداس و گروهش توانسته اند این سایت را به سرعت به یکی از رسانه های پربازدید در صنعت دارایی های دیجیتال تبدیل کنند، که با مدل کسب و کار آبونمانی، تحلیل و بینش مناسبی از گروه ها و فناوری های موجود در این صنعت را در اختیار سرمایه گذاران علاقه مند قرار می دهد. در آوریل سال 2019، مشخص شد که این گروه در پی سرمایه 1.75 میلیون دلاری برای توسعه پوشش خود می باشد. در طول این سال، دوداس در کنفرانس های مختلفی از جمله دکونومی، هفته بلاک چین پاریس، گردهمایی بلاک چین آسیا و گردهمایی اینترنتی کنفرانس پول سخنرانی کرد.

مایک دوداس در سال 2020:

سایت بلاک در این سال نه تنها باید رشدی که از آغاز داشته است را ادامه دهد، بلکه باید به آن سرعت بخشیده و مدل کسب و کار خود را ایمن سازد. هدف آن ها برای سال 2020، رسیدن به درآمد 2 میلیون دلاری بوده است، که اکثریت آن از آبونمان ها و بقیه از ترکیب درآمد تبلیغات و رویدادها به دست آید. بودجه ای که برای بلاک در این سال مدنظر گرفته شده 4.2 میلیون دلار بوده است. در سال 2020 نیز این گروه به ارائه تحلیل های با کیفیت از فضای بلاک چین ادامه می دهند.