مایکل ترپین (Michael Terpin)

مایکل ترپین (Michael Terpin)
تاریخ تولد
محل تولد ایالات متحده آمریکا
محل تحصیل دانشگاه Buffalo و SUNY, Syracuse University
موقعیت شغلی موسس و مدیرعامل گروه ترنسفورم و بیت انجلز

مایکل ترپین (Michael Terpin) یک سرمایه گذار در زمینه بلاک چین و موسس و مدیرعامل گروه ترنسفورم می باشد که یک شرکت ارتباطات جهانی در زمینه مشاوره و رویدادهای بلاک چین است که به بیش از 250 مشتری در فضای بلاک چین خدمت رسانی کرده و بیش از 30 درصد این مشتریان جزو 100 کمپانی و بنیاد برتر در فضای کریپتو هستند.

علاوه بر این، ترپین شرکت بیت انجلز را نیز به صورت شراکتی تاسیس کرد که یک شبکه از سرمایه گذاران فرشته برای استارتاپ های ارز دیجیتال می باشد. ترپین همچنین پدید آورنده مارکت وایر است که یکی از نیوزوایرهای تجاری پیشرو در سرتاسر جهان محسوب می شد و اکنون با نیوزوایر گلوب در هم آمیخته اند.

در سال 2018، ترپین 24 میلیون دلار ارز رمزپایه خود را در کلاهبرداری از طریق سیم کارت از دست داد و در آگوست همین سال از شرکت AT&T شکایت کرد. بر اساس گزارشی که در تاریخ 10 مه سال 2019 منتشر شد، در یک پرونده مدنی علیه نیکولا تروگیلا 21 ساله که دارایی های رمزنگاری ترپین را سرقت کرده بود، مایکل توانست 75.8 میلیون دلار در ازای دارایی های به سرقت رفته خود دریافت کند.

ترپین مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته هنرهای زیبا از SUNY دانشگاه بوفالو دریافت کرده و دو مدرک کارشناسی در رشته های روزنامه نگاری و زبان انگلیسی از دانشگاه سیراکیوس دارد و هم اکنون در دانشکده نیوهاس همین دانشگاه در هیئت مشاوران مشغول به فعالیت است.

مایکل ترپین در سال 2019

در ماه مه سال 2019، ترپین توانست در دادگاهی علیه فرد کلاهبردار و مسئول سرقت میلیون ها دلار به صورت دارایی رمزنگاری شده پیروز شود و 75.8 میلیون دلار از او دریافت کند. در اواخر ماه ژوئیه 2019، قاضی 13 مورد از 16 ادعای 224 میلیون دلاری ترپین علیه شرکت AT&T را به دلیل کمبود شواهد کافی مبنی بر مقصر بودن این شرکت در سرقت، رد کرد.

مایکل تریپن در سال 2020

پرونده هایی همچون پرونده ترپین رو به افزایش هستند. امیدواریم که ارائه دهندگان خدمات تلکام همچون AT&T و سازمان هایی همچون کمیسیون ارتباطات فدرال توجه ویژه ای به افزایش سرقت ها داشته باشند و تغییرات مورد نیاز را اعمال کنند و با هدایت و به کار گیری بهترین راه کارها، به افزایش ایمنی دارایی های دیجیتال کمک نمایند.