مایکل ارینگتون (Michael Arrington)

تاریخ تولد 1970
محل تولد ایالات متحده آمریکا
محل تحصیل University of California, Berkeley
موقعیت شغلی موسس TechCrunch

زندگی نامه:

مایکل ارینگتون (Michael Arrington)، موسس و یکی از تدوینگران سابق تک کرانچ است. وی همچنین موسس یک شرکت سرمایه گذاری کارآفرینی به نام ارینگتون XRP کپیتال هم هست که در زمینه کریپتو فعالیت دارد. مجلاتی چون وایرد و فوربز، از ارینگتون به عنوان یکی از قدرتمندترین افراد اینترنت نام برده اند.

مایکل ارینگتون در سال 2019:

سال 2019 سال پرکاری برای شرکت ارینگتون بود. در این سال، ارینگتون XRP کپیتال در چندین دوره سرمایه گذاری در پروژه های مختلفی چون Skale و Casper Labs شرکت کرد. همچنین این شرکت با صندوق سرمایه گذاری بایت سایز تلفیق شد، و در چندین سرمایه گذاری دیگر نیز شرکت کرد، که از جمله آن ها می توان به Dekrypt Capital و Algo Capital اشاره کرد. در ماه آوریل، ارینگتون XRP کپیتال اعلام کرد که به شبکه اصلی ترا می پیوندد، تا پیدایش شبکه زیربنای این پروژه «ارز رمزپایه با قیمت ثابت» را مورد اعتبارسنجی قرار دهد. ارینگتون همچنین به صورت کلامی و مالی از DefendCrypto حمایت کرد؛ دیفندکریپتو یک صندوق حقوقی است که با حمایت از ارز رمزپایه KIN، در مقابل اقدام اجرایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا، که جمع آوری سرمایه این پروژه را عرضه اوراق ثبت نشده خوانده بود، می ایستد. 

مایکل ارینگتون در سال 2020:

در سال 2020 نیز ارینگتون به سرمایه گذاری در پروژه ها و صندوق های زیربنایی بلاک چین ادامه می دهد، و تلاش های خود برای ورود به بازارهای آسیایی را نیز حفظ می کند.