کلی لوفلر

تاریخ تولد 1971
محل تولد بلومینگتون- آمریکا
محل تحصیل دانشگاه DePaul
موقعیت شغلی بنیانگذاری مبادلات آتی بیت کوین ، تبدیل شدن به یک سناتور ایالات متحده

لوفلر پس از 15 سال فعالیت در Intercontinental Exchange یا به اختصار ICE، زمانی وارد صنعت کریپتو شد که مدیر عامل Bakkt (اپراتور مبادلات بزرگ و تنظیم شده صرافی ها مانند بورساوراق بهادار نیویورک) بود.

او نظارت بر تأخیر افتتاح Bakkt را بر عهده داشت. همانطور که در ابتدا نتایج زیربنایی نشان می داد، این صنعت بسیار اثر بخش بوده و به همین دلیل برای بازار کریپتو بسیار مهم است.

او سال 2019 اولین زن جمهوری خواهی بود که نماینده ایالت جورجیا در کنگره ایالات متحده آمریکا شد؛ جایی که انتظار می رود در آینده از مقررات ارزهای دیجیتال پشتیبانی کند.

کلی لوفلر در سال 2019:

در اوایل سال جف اسپرسر، مدیر عامل ICE اعلام کرد که پلتفرم جدید تبادل دارایی دیجیتال این شرکت به زودی اندازی خواهد شد. از زمان اعلام این خبر، Bakkt توجه صنعت رمزنگاری را به خود جلب کرده است و موجب تلاش جدی سرمایه گذاران بین المللی به سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال شده است.

در ماه سپتامبر، این شرکت پلتفرم معاملات آتی بیتکوین خود را راه‌اندازی کرد. با اینکه رونمایی اولیه از حجم نسبتاً کمی برخوردار بود، bakkt محصولات و همکاری‌های دیگری در ماه‌های بعد از جمله همکاری با شرکت استارباکس را اعلام کرد.

در ماه دسامبر، در كنار انتشار دو محصول عمده تجاری Bakkt، كلی لوفلر توسط برایان كمپ، فرماندار جورجیا وارد مجلس سنا شد.

آنچه از لوفلر در 2020 انتظار می‌رود:

درحالی‌که لوفلر دیگر در رأس bakkt نیست، این شرکت با یک اپلیکیشن تلفن همراه وابسته به Starbucks به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

درحالی‌که لوفلر اکنون به حرفه سیاسی خود متعهد است، انتظار می‌رود که به نفع ارز دیجیتال در مقام سناتوری بجنگد.

جایگاه سیاسی جدید لوفلر، او را در رأس یكی از حامیان بلندپایه كریپتو در دولت آمریكا قرار می‌دهد. امسال مشخص خواهد شد که سناتور جدید چقدر می‌خواهد از این مدل ارز دیجیتال حمایت کند.