کریس مارسالک (Kris Marszalek)

تاریخ تولد 47
محل تولد لهستان
محل تحصیل Adam Mickiewicz University
موقعیت شغلی بنیانگذار Crypto.com

زندگی نامه:

کریس مارسالک (Kris Marszalek) در کسب و کارهای مختلفی از راهکارهای تجارت الکترونیک تا توسعه اپلیکیشن های موبایلی، در سمت های اجرایی به فعالیت پرداخته است. او یک کارآفرین زبده است که در هنگ کنگ فعالیت دارد، و سابقه خوبی در ایجاد شرکت ها و رساندن آن ها به درآمد چند میلیون دلاری در مدت کوتاه از خود به جا گذاشته است.

او خالق کارت اعتباری و پلتفرم پرداخت رمزپایه موناکو است، که در سال 2016 ایجاد شد و در عرضه اولیه بهار 2017 توانست 26.7 میلیون دلار سرمایه به دست آورد. پس از خرید دامنه مورد نظر در یک معامله نامشخص، موناکو نام خود را به Crypto.com تغییر داد. این شرکت خدمات مالی فراوانی را در پلتفرم خود ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به این موارد اشاره کرد: یک اپلیکیشن پرداخت، کارت اعتباری فیات/رمزپایه، وام و اعتبار رمزپایه، و یک صرافی.

کریس مارسالک در سال 2019:

در ماه مه، Crypto.com راه اندازی دو محصول جدید را اعلام کرد: کریپتو ارن (Crypto Earn)، پلتفرمی که سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه مختلف و کسب سود از آن ها را برای کاربرانش ممکن می سازد؛ و کریپتو کردیت (Crypto Credit)، سرویسی که به کاربرانش اجازه می دهد در ازای چند نوع استیبل کوین خاص، روی دارایی های پرنوسان رمزپایه خود وام ضمانت دار بگیرند. در ماه دسامبر، این شرکت صرافی جدید Crypto.com Exchange را راه اندازی کرد، که نقدینگی، بهره کمتر، و سیستم معاملاتی دموکراتیک را ارائه می کند.

کریس مارسالک در سال 2020:

در سال 2020، مارسالک و گروه Crypto.com به دنبال پذیرش همگانی خدمات خود هستند. هدف فعلی آن ها، قرار گرفتن در 10 صرافی برتر تا 5 سال آینده می باشد.