کاترین هان (Kathryn Haun)

تاریخ تولد 1975
محل تولد ایالا متحده آمریکا
محل تحصیل دانشگاه‌های Boston و Stanford
موقعیت شغلی مدیریت شرکت رمز ارزی آندریسن هوروویتز

زندگی نامه:

کاترین هان (Kathryn Haun) دادستان سابق فدرال در وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا، هنگامی که در دفتر دادستان کل مشغول به کار بود، پرونده مت.گاکس (Mt. Gox) را مورد بررسی قرار داد و در سرنگونی بازار قاچاق جاده ابریشم یا سیلک رود هم دست داشت. وی پس از آن به سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه روی آورد، و در جایگاه مدیریت شرکت آندریسن هوروویتز قرار گرفت.

کاترین هان در سال 2019:

در ماه مه، از هان به عنوان یکی از مشاوران شرکت نکست بلاک گلوبال (NextBlock Global) یاد شد، اما در واقع وی در این شرکت سرمایه گذاری نکرده بود. بنابراین، به دلیل دروغ گفتن به سرمایه گذاران درباره هیئت مشاوران و ادعای مشاوره کاترین هان، که دادستان پیشین مهم ترین پرونده های رمزنگاری بوده است، این شرکت محکوم به پرداخت جریمه 500,000 دلاری شد.

در زمان پرده برداری از پروژه لیبرا، کاترین هان این ساختار را به یک اجلاس سیاسی تشبیه کرد، و با مخاطب قرار دادن اعضای A16z اظهار داشت: “تمامی این ایالات مختلف برای تشکیل یک اتحادیه به هم پیوسته اند.” در ماه اکتبر، هان فشار بخش مالی مبتنی بر فیات علیه ارزهای رمزپایه را ریاکارانه دانست، و ادعا کرد که 99.9 درصد از پولشویی های فیات تحت پیگرد قانونی قرار نمی گیرند.

کاترین هان در سال 2020:

در سال 2020 چندین مورد از اهداف مورد پیگیری شرکت آندرسین هوروویتز در زمینه رمزنگاری به ثمر می نشینند، که از جمله آن ها می توان به این موارد اشاره کرد: راه اندازی مدرسه استارتاپ رمزنگاری در ماه فوریه، و راه اندازی احتمالی پروژه لیبرای فیسبوک. در این سال، کاترین هان به ارائه نظرات خود در مورد مقررات متغیر ادامه می دهد. اهمیت نظرات او از تجربیات خاصش به عنوان دادستان پیشین پرونده های پر اهمیت ناشی می شود.