هلن های ( Helen Hai )

تاریخ تولد
محل تولد چین (چانگ چون)
محل تحصیل دانشگاه‌های (EMBA، California، Harvard)
موقعیت شغلی مدیریت موسسه خیریه صرافی بایننس

هلن های ( Helen Hai ) رئیس بنیاد خیریه بایننس است که بر استفاده از بلاک چین در جهت اهداف سودمند اجتماعی تمرکز دارد. وی همچنین به عنوان سفیر حسن نیت از سوی سازمان توسعه صنعتی سازمان ملل در جهت صنعتی شدن آفریقا فعالیت می کند. علاوه بر این ها، های موسس کسب و کار نوپای «ساخت آفریقا» است که دولت های آفریقایی را به ترویج صنعتی شدن و سرمایه گذاری تشویق می کند.

های در انگلستان به عنوان یک بیم سنج تعلیم دید و تقریباً 25 سال سابقه کاری بین المللی در شرکت های FTSE100 دارد. هلن های مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم بیم سنجی یا ریاضیات بیمه و کارشناسی ارشد خود را در رشته های مدیریت بیم سنجی از دانشکده تجاری CASS در لندن و MBA اجرایی از دانشگاه اینسید و چینهوا دریافت کرده است.

هلن های در سال 2019

بنیاد خیریه بایننس در زمینه استفاده از بلاک چین به عنوان ابزاری برای دستیابی به اهداف سودمند اجتماعی، فعالیت های زیادی را انجام داده و پروژه های بی شمار و متحدان زیادی نیز در این راه داشته است.

این بنیاد با همکاری 46 شرکت دیگر توانست پروژه استیبل کوین خیرخواهانه «توکن پینک کِر (PCAT)» را راه اندازی کند که هدف آن ارائه محصولات بهداشتی بانوان برای میلیون ها زنی است که به این محصولات دسترسی ندارند و یا از پس هزینه های آن بر نمی آیند. از دیگر پروژه های بلند مدت بنیاد خیریه بایننس می توان به راه اندازی پروژه کودکان اشاره کرد که از دانش آموزان اوگاندایی حمایت سالانه به عمل آورده و پنل های خورشیدی برای مدارس آن ها فراهم می سازد.

هلن های در سال 2020

بنیاد خیریه بایننس در سال 2020 به راه اندازی پروژه های اجتماعی بیشتری می پردازد که هلن های در راس آن ها قرار دارد. این تلاش ها، نه تنها نشانگر قدرت کریپتو و پرداخت های بدون مرز در فعالیت های انسان دوستانه است، بلکه گویای این حقیقت نیز هست که فناوری های نوظهور می توانند با از میان برداشتن سازمان های فعلی، دنیا را به مکان بهتری تبدیل کنند.