بری سیلبرت (Barry Silbert)

تاریخ تولد 1977
محل تولد نیویورک – آمریکا
محل تحصیل دانشگاه اموری - دانشکده بازرگانی گویزوئتا
موقعیت شغلی سرمایه‎ گذاری در بیش از 100 ارز رمزنگاری شده

بری سیلبرت با تأسیس گروه ارزهای دیجیتال (گروه دیجیتال کارنسی) در سال 2015 یک سرمایه‌گذار و کارآفرین بزرگ در فضای رمزارزها و بلاک چین است.

او همچنین بنیان‌گذار و مدیرعامل یکی دیگر از شرکت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال به نام Grayscale Investments است. سیلبرت دانش‌آموخته دانشگاه اموری است و جوایز مختلفی ازجمله کارآفرینی سال را دریافت کرده است. بر اساس مشخصات توییتر خود، وی در 145 شرکت سرمایه‌گذاری کرده است.

بری سیلبرت در سال 2019

در ماه فوریه، سیلبرت در مصاحبه‌ای با CNBC اظهار داشت كه معتقد است اکثر قریب به‌اتفاق توکن ها در سال‌های بعدی به صفر می‌رسند، اما بیت کوین با وجود پیشرفت فنی آهسته‌ای که دارد، همچنان به‌عنوان یک “طلای دیجیتال” باقی خواهد ماند.

در ماه ژوئن، سیلبرت اظهار داشت كه به‌ اصطلاح “زمستان كریپتو”، هنگامی‌که قیمت‌ها در بازار و سرمایه‌گذاری‌ها در سال 2018 به شدت كاهش یافت، سرانجام پایان می یابد و این صنعت وارد “بهار رمزنگاری” شود.

من اطمینان دارم که هرچه پول در طلا باشد، در طلا نخواهد ماند بلکه بخش زیادی از آن به بیت کوین خواهد رسید.

در ماه ژوئن، سیلبرت به کنفرانس مطبوعاتی استیون منوچین که موضع منفی بیشتری نسبت به ارزهای دیجیتال از جمله بیتکوین داشت، پاسخ داد و گفت که این “اعتبار کامل، بیت کوین است”.

در یک نظرسنجی در DCG که در ماه اکتبر منتشر شد، 23 درصد از شرکت‌های نمونه، اظهار داشتند که رمزگذاری دارایی، قابل استفاده قرار خواهد گرفت، درحالی‌که 30 درصد از پرداخت‌های مبتنی بر آن حمایت کردند.

آنچه از سیلبرت در سال 2020 انتظار می‌رود

سیلبرت یکی از سرمایه‌گذاران فعال و مستقر در فضای رمزارزها است، بنابراین انتظار داریم DCG و Grayscale در دورهای مختلف سرمایه‌گذاری، تیم‌هایی که روی زیرساخت‌ها و توسعه پروتکل کار می‌کنند را هدایت و پشتیبانی کند.