بلاجی سرینیواسان (Balaji Srinivasan)

تاریخ تولد 1980
محل تولد ایالات متحده آمریکا (تگزاس)
محل تحصیل Stanford University
موقعیت شغلی سرمایه‌گذار حوزه بلاک چین

بلاجی سرینیواسان (Balaji Srinivasan) سرمایه گذار، مدیر ارشد فناوری سابق در کوین بی و یک شریک تضامنی در آندریسن هوروویتز است. او همچنین یکی از موسسین و مدیر عامل شرکت های Earn.com (که توسط کوین بیس خریداری شد)، Cousyl (توسط Myriad خریداری شد)، Teleport (توسط توپیا خریداری شد) و کوین سنتر بوده است.

بلاجی سرینیواسن در سال 2019:

در ماه مه، سرینیواسن جدایی خود از کوین بیس را در توئیتر اعلام کرد و گزارشاتی را ارائه داد که نشان از تفاوت استراتژی تجاری برای آینده داشت، و همین امر منجر به تغییر مدیریت شرکت شد. در ماه آگوست، سرینیواسن به عنوان مشاور استراتژیک یک پروژه بلاک چین فین تک با نام فیندورا برگزیده شد.

در زمان تاسیس پرونوموس کپیتال در ماه دسامبر نیز، سرینیواسن به عنوان مشاور معرفی شد؛ پرونوموس کپیتال یک شرکت سرمایه گذاری کارآفرینی، با هدف ایجاد نوآوری در سیلیکون ولی و مقابله با ایجاد دولت های شهری کوچک و شهرهای خودمختار می باشد.

بلاجی سرینیواسن در سال 2020:

سرینیواسن در سال 2019 غالباً درگیر جدایی خود از کوین بیس بود، اما واضح است که این سرمایه گذار زمینه را برای فعالیت های بعدی خود نیز آماده می کرده است. تاسیس غافلگیرانه Nakamoto.com (نشریه ای از سخنان افراد تاثیرگذار در فضای رمزنگاری) زاییده افکار سرینیواسان بوده است. در سال 2020 سرینیواسان به هدایت ناکاموتو ادامه می دهد و همچنان در زمینه مشاوره/سرمایه گذاری در کسب و کارهای مختلف فعالیت دارد.