زندگی نامه:

کتلین بریتمن از موسسین تزوس است، که یک پلتفرم پروتکل اتوماتیک رایانه‌ای است که اجرای قرارداد بر بستر بلاکچین را بدون دخالت شخص ثالث امکان پذیر می‌کند.'> قرارداد هوشمند یک برنامه کوچک کامپیوتری است که درون یک بلاک چین ذخیره شده است.'> قرارداد هوشمند مبتنی بر بلاک چین، با مکانیزم مدیریت درون زنجیره ای برای هماهنگ سازی و ارتقای شبکه می باشد. پیش از آن، وی از همکاران ارشد استراتژی در R3 بود، که یک کنسرسیوم بلاک چینی از بیش از 70 شرکت مالی است. بریتمن همچنین در اکسنچر، بریج واتر، و وال استریت ژورنال فعالیت کرده است.

کتلین بریتمن در سال 2019:

بلاک چین تزوس که در سپتامبر 2018 راه اندازی شده بود، در سال 2019 توانست از 1 میلیون تراکنش فراتر رفته و نقطه عطفی در پلتفرم نوپای قرارداد هوشمند به جای گذارد. در کنفرانس تزتاکس که در ماه مه 2019 برگزار شد، بریتمن یک بازار ورق بازی دیجیتال و قابل جمع آوری به نام Coase را معرفی کرد، که بر بلاک چین تزوس ساخته خواهد شد. در ماه نوامبر، صرافی ارزهای رمزپایه کوین بیس، این امکان را به سرمایه داران تزوس داد تا با سرمایه گذاری بلند مدت XTZهای خود از درآمد منفعل برخوردار شده، و در عین حال به ایمن تر ساختن عملیات این شبکه کمک نمایند. بریتمن نیز متعهد شد که 15% از فروش تزوس را به خیریه ببخشد.

کتلین بریتمن در سال 2020:

با رشد شبکه تزوس در زمینه توسعه زیرساخت و توسعه محصولات، این بلاک چین خودگردان به روز رسانی های مختلفی برای مدیریت پروتکل خود ارائه خواهد داد. توسعه بیشتر Coase نیز در این سال اتفاق می افتد.