تصویر نماد Chainlink

Chainlink

تعداد دیدگاه : ۰
۶۳۶
Website Twitter Start Date Proof Type Algorithm Max Supply
https://link.smartcontract.com/ @chainlink 2017-09-19 Not Applicable
Block Reward .Current Supply Network H/s .BlockNo .BlockRR Difficult Adj
1,000,000,000.00 - -
تصویر نماد Chainlink

چین لینک در سال 2014 توسط شرکتی به نام smart contract بنیان‌گذاری شد. هسته اصلی پشت این رمز ارز شامل دو نفر می‌شود، سرگی نازاروف به‌عنوان مدیرعامل و استیو الیس به‌عنوان مدیر ارشد. نازاروف کارآفرینی است که در سال 2011، مدت‌ها قبل از اینکه مشهور شود به دنیای رمز ارزها علاقه‌مند شد. قبل از آغاز پروژه smartcontract او یک صرافی با نام secure asset network و یک ایمیل غیرمتمرکز به نام cryptomail راه‌اندازی کرد.

مدیر ارشد این پروژه، الیس یکی از بنیان‌گذاران smart contract بود و با سرگی در پروژه secure asset exchange همکاری کرده بود. او هم‌چنین به‌عنوان مدیر نرم‌افزار در آزمایشگاه‌های pivotal کارکرده بود.

همچنین تیم مشورتی چین لینک با حضور اشخاصی چون اری جولس، پروفسور علم کامپیوتر در دانشگاه کرنل تک و عضو هیئت‌علمی ic3 و اندرو میلر که در شبکه تزوس و زی کش نیز به‌عنوان مشاور عمل می‌کند.

چرا روی چین لینک سرمایه گذاری کنیم؟

ارزش بازار بالای چین لینک با وجود قیمت پایین آن یکی از نقاط قوت آن می باشد . آوردن تکنولوژی قراردادهای هوشمند به اپلیکیشن ها در دنیای واقعی یک ایده جدید و انقلابی است. این که چرا باید چین لینک را از بین دیگر کوین ها با خدمات مشابه انتخاب کنیم سوالی است که جواب آن در مطالعه دقیق دیگر رقیبان چین لینک می باشد.

توکن های لینک در واقع برای اجرای شبکه لینک ، پلتفرمی که محبوبیت آن روزانه رو به افزایش است طراحی و اجرا می شده اند. توکن های چین لینک به دلیل قیمت پایین ازلحاظ روانی روی بازار تاثیر مثبتی دارند و از نگاه سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری بلند مدت جالب به نظر می رسند.

  • ارزش بازار بالای چین لینک
  • آوردن تکنولوژی قراردادهای هوشمند به اپلیکیشن ها 
  • توکن های ارزان و ارزشمند
  • جامعه کاربری بسیار وسیع
هنوز پادکستی برای این ارز ثبت نشده است.
هنوز کیف پولی برای این ارز ثبت نشده است.
هنوز ویدیویی برای این ارز ثبت نشده است.
ثبت دیدگاه و سایر نظرات
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید