بیدارز اولین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال به روش P2P در کشور

خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه

تامین امنیت هر دو طرف معامله با پرداخت ضمانت شده

ورود به سایت بیدارز

خرید و فروش ارزهای دیجیتال به روش P2P

روش P2P یعنی شما ارز دیجیتال خود را مستقیم به خریدار واقعی میفروشید، نه صرافی ارز دیجیتال! در این روش خریدار و فروشنده مستقیم و بدون واسطه با یکدیگر معامله می کنند و بیدارز تنها امنیت معامله را تامین میکند. قیمت های خرید و فروش ارز دیجیتال در این روش قابل مقایسه با هیچ صرافی ارز دیجیتال دیگری در کشور نیست.

فروش فوری ارز دیجیتال به بیدارز

در فروش فوری شما ارز دیجیتال خود را مستقیم و با قیمت ثابت به ما میفروشید. در این حالت قیمت توسط ما مشخص می شود و نیازی به احراز هویت نیست. یکی از بزرگترین مزیت های این روش، تسویه حساب فوری با فروشنده است که مستقیما توسط بیدارز انجام می گیرد اما در این روش معمولا با قیمت پایینتری نسبت به روش P2P میتوانید بفروشید. فروش بیت کوین و سایر ارزها دیگه از این سریعتر ممکن نیست!

دانلود اپلیکیشن بید ارز
بازار معاملات ارزهای دیجیتال را در جیب خود همراه داشته باشید!
  • دانلود از گوگل پلی
    نسخه اندروید

درباره صرافی ارز دیجیتال بیدارز

بیدارز در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ توسط شرکت «کاج سبز سپهر آذین» با شماره ثبت ۶۸۴۰۴ و شناسه ملی ۱۴۰۰۸۳۸۷۶۳۶ راه اندازی شد. هدف اصلی ما همواره فراهم آوردن مکانی امن جهت خرید و فروش ارز دیجیتال با بهترین قیمت ممکن بوده است. در حال حاضر «بیدارز» چه از نظر حجم مبادلات و چه از نظر تعداد کاربران فعال بیشترین سهم را میان رقبای خود در این بازار دارد.