بهترین نرم‌افزارهای استخراج اتریوم در سال 2022

در این مقاله با بهترین برنامه‌ها و نرم افزارهای استخراج اتریوم آشنا می‌شوید همینطور یاد خواهید گرفت که چگونه یک نرم افزار استخراج اتریوم خوب انتخاب کنید

۰۱/۰۱/۲۴ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

معرفی بهترین سیستم های استخراج بیت کوین در سال 2022

برای استخراج بیت کوین از چه دستگاهی استفاده کنیم دستگاه‌های استخراج باید شامل چه فاکتورهایی باشند برای پاسخ به این پرسش‌ها مقاله بیدارز را از دست ندهید

۰۱/۰۱/۲۴ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

آموزش استخراج هلیوم و هرآنچه که باید بدانید

استخراج ارز دیجیتال امروزه بسیار مورد توجه است استخراج هلیوم هم طبیعتاً طرفداران بسیاری دارد ارز دیجیتال هلیوم از جمله رمزارزهای غیر متمرکز است

۰۱/۰۱/۲۱ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

آموزش شیوه کسب درآمد از طریق استخراج دوج کوین | بیدارز

استخراج دوج کوین می تواند گزینه ای عالی برای سرمایه گذاری برای افرادی باشد که دانش خاصی در این زمینه ندارند. جالب است بدانید که دوج کوین یه عنوان یک شوخی ایجاد شد، اما هنگامی که ارزش آن بالاتر رفت شکل جدی به خود گرفت.

۰۰/۰۳/۱۷ استخراج نویسنده: مهسا ثابت خواندن

آموزش تخصصی استخراج لایت کوین 2021 | بیدارز

با توجه به محبوبیت لایت کوین و قرار گیری آن در میان 10 ارز رمزپایه برتر از لحاظ حجم بازار، می توان لایت کوین را به عنوان یکی از مشهورترین دارایی های قابل استخراج معرفی کرد. در سال های اولیه ایجاد لایت کوین، استخراج این ارز از طریق ماینینگ ریگ های CPU به راحتی قابل انجام بود. گرچه امروزه برای استخراج لایت کوین به ماینر هدفمند ASIC نیاز دارید.

۰۰/۰۲/۲۹ استخراج نویسنده: مهسا ثابت خواندن

معرفی بهترین استخرهای استخراج ارز دیجیتالی در سال 2021 | بیدارز

هرچند در سال های نه چندان دور هر فردی به در منزل و با سیستم شخصی خود قادر به استخراج بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی بود، اما امروزه به دلیل افزایش سختی شبکه و بالا رفتن تعداد ماینرها این کار دیگر امکان پذیر نیست و ماینرها مجبور هستند برای کسب درآمد، قدرت دستگاه های خود را با یکدیگر یکپارچه کنند.

۹۹/۱۱/۲۹ استخراج نویسنده: تیم تحریریه بید ارز خواندن

راهنمای استفاده از خدمات استخراج ابری بیتکوین | بیدارز

استخراج ارزهای رمزپایه ای همچون بیت کوین چه به صورت ابری و چه در محل ابزارها انجام شود، در واقع استخراج نیست. در این فرآیند توکن های جدیدی از ارز رمزپایه ایجاد شده و به عنوان پاداش در اختیار استخراج کننده قرار می گیرد

۹۹/۱۱/۱۱ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

آیا ماینرهای ایرانی دلیل اصلی آلودگی هوای این روزهای کشور هستند؟ | بیدارز

در روزها و هفته های اخیر و با رشد افسار گسیخته قیمت بیتکوین، عموم افراد جامعه حتی آن‌هایی که هیچ آشنایی با این ارز ندارند هم به سمت بازار کارنسی روی آورده اند. البته نقل شدن بیتکوین در هر کوی و مجلس باعث شده که برخی از دستگاه ها از فرصت سو استفاده کرده و از افزایش قیمت ارزهای دیجیتالی سو استفاده کنند.

۹۹/۱۰/۱۸ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

کلود کامپیوتینگ یا رایانش ابری | بیدارز

می­توان گفت کلود کامپیوتینگ یا رایانش ابری سرویسی برای درخواست و ارائه منابع IT در بستر اینترنت مبتنی بر پرداخت هزینه آن است. به جای خرید، تملک و نگهداری از مراکز داده و سرورهای فیزیکی می توانید بر اساس نیاز خود به سرویس هایی مانند قدرت پردازشی، ذخیره سازی و پایگاه داده، از ارائه دهنده خدمات ابری مانند خدمات وب آمازون دسترسی داشته باشید.

۹۹/۱۰/۱۵ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

آیا ایران در صنعت ماینینگ از آمریکا پیشی می‌گیرد؟ تهران به دنبال سلطه در صنعت ماینینگ | بیدارز

با حرکت ایران به سمت یک استراتژی ملی درزمینهٔ استخراج ارزهای دیجیتال مقامات دولتی ایران به نیروگاه‌ها برای استخراج ارزهای دیجیتال چراغ سبز نشان دادند صنعت استخراج ارزهای دیجیتال ماندد بیت کوین در ایران با اجازه مقامات دولتی به نیروگاه‌ها، درحال‌توسعه است. آخرین اخبار حاکی از توسعه‌ی صنعت ماینینگ در ایران می‌باشد.

۹۹/۱۰/۱۱ استخراج نویسنده: تیم تحریریه بید ارز خواندن

احتمال قطع برق فارم های ماینینگ بیتکوین در چین | بیدارز

قیمت زغال سنگ در چین طی یک ماه گذشته که واردات این کشور متوقف شده، افزایش یافته و باعث کمبود انرژی برای مصرف کنندگان خانگی و صنعتی و خاموشی شده و به تهدیدی برای استخراج بیت کوین تبدیل شده است.

۹۹/۱۰/۱۰ استخراج نویسنده: تیم تحریریه بید ارز خواندن

هرآنچه پیش انتخاب استخر استخراج ارز بایستی بدانید | بیدارز

دلایل زیادی برای ملحق شدن به مخازن استخراج و هم علیه ملحق شدن به آن وجود دارد. با این حال اگر توزیع نرخ هش در شبکه­ بیتکوین به عنوان نمونه در نظر گرفته شود (و این ‌گونه هم هست)، آنگاه اکثر ماینر ها پیوستن به یک استخر را انتخاب می کنند.

۹۹/۱۰/۰۱ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

کلین اسپارک با هدف چهار برابر کردن ظرفیت استخراج، یک فارم بیت کوین آمریکایی را خریداری کرد | بیدارز

شرکت کلین اسپارک در زمینه نرم افزارهای انرژی ریز شبکه تخصص دارد. این شرکت ادعا می کند که با استفاده از این فناوری تاسیسات ATL می تواند به ذخیره انرژی بپردازد، ظرفیت استخراج را افزایش داده و نشر گازهای گلخانه ای را نیز کاهش دهد.

۹۹/۰۹/۲۲ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

با پایان فصل بارشی در چین، سختی شبکه بیت کوین کاهش پیدا خواهد کرد | بیدارز

هنگامی که هش ریت بسیار زیاد باشد، سختی ماینینگ نیز افزایش می‌یابد و اگر هش ریت کاهش یابد، سختی ماینینگ کمتر شده و استخراج بلاک بیت کوین نیز آسان‌تر می‌شود.

۹۹/۰۸/۱۷ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

تعریفی بسیار کوتاه از ماینینگ بیت کوین | بیدارز

آنچه ماینر انجام میدهند، عام المنفعه است. آنها انتقال تراکنشها را بر عهده داشته، امضاها را اعتبارسنجی کرده، تراکنش ها را به بلاک اضافه کرده، آن بلاک را به بلاک چین اضافه میکنند و آن را میان تمام افراد شبکه توزیع می نمایند.

۹۹/۰۴/۰۸ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن