آموزش شیوه کسب درآمد از طریق استخراج دوج کوین

استخراج دوج کوین می تواند گزینه ای عالی برای سرمایه گذاری برای افرادی باشد که دانش خاصی در این زمینه ندارند. جالب است بدانید که دوج کوین یه عنوان یک شوخی ایجاد شد، اما هنگامی که ارزش آن بالاتر رفت شکل جدی به خود گرفت.

۰۰/۰۳/۱۷ استخراج نویسنده: مهسا ثابت خواندن

آموزش تخصصی استخراج لایت کوین 2021

با توجه به محبوبیت لایت کوین و قرار گیری آن در میان 10 ارز رمزپایه برتر از لحاظ حجم بازار، می توان لایت کوین را به عنوان یکی از مشهورترین دارایی های قابل استخراج معرفی کرد. در سال های اولیه ایجاد لایت کوین، استخراج این ارز از طریق ماینینگ ریگ های CPU به راحتی قابل انجام بود. گرچه امروزه برای استخراج لایت کوین به ماینر هدفمند ASIC نیاز دارید.

۰۰/۰۲/۲۹ استخراج نویسنده: مهسا ثابت خواندن

معرفی بهترین استخرهای استخراج ارز دیجیتالی در سال 2021

هرچند در سال های نه چندان دور هر فردی به در منزل و با سیستم شخصی خود قادر به استخراج بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی بود، اما امروزه به دلیل افزایش سختی شبکه و بالا رفتن تعداد ماینرها این کار دیگر امکان پذیر نیست و ماینرها مجبور هستند برای کسب درآمد، قدرت دستگاه های خود را با یکدیگر یکپارچه کنند.

۹۹/۱۱/۲۹ استخراج نویسنده: تیم تحریریه بید ارز خواندن

راهنمای استفاده از خدمات استخراج ابری بیتکوین

استخراج ارزهای رمزپایه ای همچون بیت کوین چه به صورت ابری و چه در محل ابزارها انجام شود، در واقع استخراج نیست. در این فرآیند توکن های جدیدی از ارز رمزپایه ایجاد شده و به عنوان پاداش در اختیار استخراج کننده قرار می گیرد

۹۹/۱۱/۱۱ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

آیا ماینرهای ایرانی دلیل اصلی آلودگی هوای این روزهای کشور هستند؟

در روزها و هفته های اخیر و با رشد افسار گسیخته قیمت بیتکوین، عموم افراد جامعه حتی آن‌هایی که هیچ آشنایی با این ارز ندارند هم به سمت بازار کارنسی روی آورده اند. البته نقل شدن بیتکوین در هر کوی و مجلس باعث شده که برخی از دستگاه ها از فرصت سو استفاده کرده و از افزایش قیمت ارزهای دیجیتالی سو استفاده کنند.

۹۹/۱۰/۱۸ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

کلود کامپیوتینگ یا رایانش ابری

می­توان گفت کلود کامپیوتینگ یا رایانش ابری سرویسی برای درخواست و ارائه منابع IT در بستر اینترنت مبتنی بر پرداخت هزینه آن است. به جای خرید، تملک و نگهداری از مراکز داده و سرورهای فیزیکی می توانید بر اساس نیاز خود به سرویس هایی مانند قدرت پردازشی، ذخیره سازی و پایگاه داده، از ارائه دهنده خدمات ابری مانند خدمات وب آمازون دسترسی داشته باشید.

۹۹/۱۰/۱۵ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

آیا ایران در صنعت ماینینگ از آمریکا پیشی می‌گیرد؟ تهران به دنبال سلطه در صنعت ماینینگ

با حرکت ایران به سمت یک استراتژی ملی درزمینهٔ استخراج ارزهای دیجیتال مقامات دولتی ایران به نیروگاه‌ها برای استخراج ارزهای دیجیتال چراغ سبز نشان دادند صنعت استخراج ارزهای دیجیتال ماندد بیت کوین در ایران با اجازه مقامات دولتی به نیروگاه‌ها، درحال‌توسعه است. آخرین اخبار حاکی از توسعه‌ی صنعت ماینینگ در ایران می‌باشد.

۹۹/۱۰/۱۱ استخراج نویسنده: تیم تحریریه بید ارز خواندن

احتمال قطع برق فارم های ماینینگ بیتکوین در چین

قیمت زغال سنگ در چین طی یک ماه گذشته که واردات این کشور متوقف شده، افزایش یافته و باعث کمبود انرژی برای مصرف کنندگان خانگی و صنعتی و خاموشی شده و به تهدیدی برای استخراج بیت کوین تبدیل شده است.

۹۹/۱۰/۱۰ استخراج نویسنده: تیم تحریریه بید ارز خواندن

هرآنچه پیش انتخاب استخر استخراج ارز بایستی بدانید

دلایل زیادی برای ملحق شدن به مخازن استخراج و هم علیه ملحق شدن به آن وجود دارد. با این حال اگر توزیع نرخ هش در شبکه­ بیتکوین به عنوان نمونه در نظر گرفته شود (و این ‌گونه هم هست)، آنگاه اکثر ماینر ها پیوستن به یک استخر را انتخاب می کنند.

۹۹/۱۰/۰۱ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

کلین اسپارک با هدف چهار برابر کردن ظرفیت استخراج، یک فارم بیت کوین آمریکایی را خریداری کرد

شرکت کلین اسپارک در زمینه نرم افزارهای انرژی ریز شبکه تخصص دارد. این شرکت ادعا می کند که با استفاده از این فناوری تاسیسات ATL می تواند به ذخیره انرژی بپردازد، ظرفیت استخراج را افزایش داده و نشر گازهای گلخانه ای را نیز کاهش دهد.

۹۹/۰۹/۲۲ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

با پایان فصل بارشی در چین، سختی شبکه بیت کوین کاهش پیدا خواهد کرد

هنگامی که هش ریت بسیار زیاد باشد، سختی ماینینگ نیز افزایش می‌یابد و اگر هش ریت کاهش یابد، سختی ماینینگ کمتر شده و استخراج بلاک بیت کوین نیز آسان‌تر می‌شود.

۹۹/۰۸/۱۷ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

تعریفی بسیار کوتاه از ماینینگ بیت کوین

آنچه ماینر انجام میدهند، عام المنفعه است. آنها انتقال تراکنشها را بر عهده داشته، امضاها را اعتبارسنجی کرده، تراکنش ها را به بلاک اضافه کرده، آن بلاک را به بلاک چین اضافه میکنند و آن را میان تمام افراد شبکه توزیع می نمایند.

۹۹/۰۴/۰۸ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

توضیح استخراج بیت کوین و رمز ارزها با استفاده از مسئله ژنرال‌های بیزانس

هنگامی در مورد شبکه‌های غیرمتمرکز رایانه صحبت می‌کنیم، این مسئله حادتر می شود. به عنوان یک آزمایش تصور کنید که در آن ارتش بیزانس یک شهر دشمن را محاصره کرده است. ارتش در چندین واحد سازمان‌دهی شده است. هر واحد توسط یک ژنرال فرماندهی می شود

۹۸/۱۲/۱۷ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

آشنایی با مفهوم اثبات کار در شبکه بلاکچین

اثبات کار برای جلوگیری از حمله به سرویس‌ها و سایر سوءاستفاده های رایج در شبکه مانند اسپم، با انجام برخی کارها در سرویس کاربر توسعه داده شد و معمولاً به معنی زمان پردازش یک کامپیوتر است.

۹۸/۱۲/۱۲ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

احتمالات در ماینینگ بیت کوین: تابع هش

تابع هش یک تابع ریاضی است، مانند چیزی که شما در مدرسه آموخته‌اید؛ فقط کمی پیچیده‌تر. شما داده‌های ورودی خود را می‌گیرید و این می‌تواند هر چیزی باشد.

۹۸/۱۲/۱۲ استخراج نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن