تحلیل تکنیکال بازار ارزهای دیجیتال ( 14 آذرماه 1400)

با توجه به تصویر زیر، قیمت بیتکوین وارد اصلاح زمانی شد که دلیل این موضوع را می‌توان اخباری درباره ویروس جدید omicron و اتفاقاتی همچون ریزش 2 درصدی بازار بورس جهانی حجم بیت کوین ذخیره در صرافی‌ها به پایین‌ترین سطح سه سال اخیر رسیده است.

۰۰/۰۹/۱۴ آموزشی نویسنده: علیرضا شیدایی خواندن

توکن هواداری یا فن توکن چیست و باشگاه های ورزشی چگونه میتوانند از آن کسب درآمد کنند؟

توکن های هواداری نوعی از ارزهای رمز پایه هستند که امکان بهره‌مندی از انواع امتیازات عضویت در گروه‌های هواداری مثل رأی‌گیری در تصمیم گیری های کلاب، جوایز، طرح‌های تجاری و تجربیات خاص را فراهم می‌سازند.

۰۰/۰۹/۰۹ آموزشی نویسنده: مهسا ثابت خواندن

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتالی ریپل (31 اردیبهشت)

رشد چشمگیر XRP در روز رسیدن کاردانو به جایگاه سومین ارز دیجیتال برتر بازار خبر خوبی برای هولدرهای این ارز محسوب میشود و در این وضعیت ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال طی روزهای گذشته رشد خوبی را تجربه کردند. بهای توکن XRP شرکت ریپل تا زمان تنظیم این خبر با صعودی 13.6 درصدی در یک هفته گذشته به 1.26 دلار رسیده است.

۰۰/۰۵/۳۱ آموزشی نویسنده: علیرضا شیدایی خواندن

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتالی کاردانو (21 مرداد ماه)

قیمت کاردانو طی 24 ساعت گذشته با رشد 20 درصدی تا محدوده 1.8 دلار رشد کرد و در این تحلیل به بررسی این ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.

۰۰/۰۵/۲۱ آموزشی نویسنده: علیرضا شیدایی خواندن

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتالی بایننس (18 مرداد ماه)

چهارمین رمزارز دنیای ارزهای دیجیتال، پس از گذشت حدودا سه ماه، توانست از حالت رنج زنی در محدود 300 دلارخارج شود.

۰۰/۰۵/۱۸ آموزشی نویسنده: علیرضا شیدایی خواندن

استخر لایتنینگ (lightning) چیست و چگونه باعث کاهش کارمزد شبکه میشود؟

استخر لایتنینگ همانطور که از نام آن پیداست، ارتباط نزدیکی با شبکه لایتنینگ بیتکوین دارد. مدتی است که این لایه مقیاس پذیری بر روی شبکه بیتکوین فعال شده است. گرچه به دلیل نگرانی هایی که در مورد نقدینگی وجود دارد، هنوز هم استفاده از آن رواج نیافته است.

۰۰/۰۵/۱۲ آموزشی نویسنده: مهسا ثابت خواندن

تحلیل تکنیکال تخصصی اتریوم (11 مرداد)

قیمت اتریوم پس از سقوط تا محدوده 1700 ،توانست کف حمایتی خوبی در این محدوده ایجاد کند. با افزایش دارایی های نهنگ های اتریوم و جدا کردن خود از بیت کوین،عملکرد قابل توجهی را نسبت به پادشاه رمزارزها داشت

۰۰/۰۵/۱۱ آموزشی نویسنده: علیرضا شیدایی خواندن

طریقه کسب درآمد از سیستم سپرده گذاری بپ سوآپ (BEPSwap)

یک پلتفرم استیکینگ جدید به نام بپ سوآپ (BEPSwap) به عنوان بخشی از اکوسیستم THORchain ایجاد شده است. هدف از طراحی این پلتفرم، تسهیل استیکینگ توکن های BEP2 است.

۰۰/۰۵/۱۰ آموزشی نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی خواندن

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتالی بیتکوین (9 مرداد ماه)

اولین ارز دیجیتال جهان در حال حاضر در تراز قیمتی 41600 دلار معامله میشود، با این حال با وجود تثبیت بالای محدوده 40000 دلار ،این مقاومت تبدیل به یک حمایت بسیار قوی خواهد شد.

۰۰/۰۵/۰۹ آموزشی نویسنده: علیرضا شیدایی خواندن

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتالی بیتکوین کش (6 خرداد)

پس از سقوط بیت کوین و آلت کوین ها، بیت کوین کش هم ریزش شدیدی را تجربه کرد و از قیمت 1650 دلار تا 470 دلار اصلاح کرد.

۰۰/۰۳/۳۱ آموزشی نویسنده: علیرضا شیدایی خواندن

توكن غيرقابل معاوضه (NFT) چیست و چگونه کار میکند؟

توكن غيرقابل معاوضه نوعي از توكن هاي رمزنگاري شده است كه نشانگر يك دارايي خاص مي باشد. NFTها نسخه هاي توكنيزه شده از دارايي هاي ديجيتال يا واقعي هستند.

۰۰/۰۳/۲۷ آموزشی نویسنده: مهسا ثابت خواندن

بازارساز خودكار (AMM) چيست و چگونه میتوان از آن کسب درآمد داشت؟

بازارساز خودکار را می توان رباتی دانست که همواره به بیان قیمت میان دو دارایی تمایل دارد. برخی از یک فرمول ساده استفاده می کنند، مثل یونی سوآپ، اما برخی دیگر مثل کرو، بالانسر و دیگران فرمول های پیچیده‌تری را مورد استفاده قرار می‌دهند.

۰۰/۰۳/۲۵ آموزشی نویسنده: مهسا ثابت خواندن

آشنایی با مدریت مالی و تکنیک های معامله

مدریت مالی مملو از مشاوران و خدمات مشاوره ای است که به مشتریان می گوید چه چیزی را بخرید یا بفروشید و چه موقع این کار را انجام دهید. در مورد اینکه شخصی برای انجام هر معامله چه مقدار سرمایه لازم دارد، بسیار کم گفته می شود.

۰۰/۰۳/۱۹ آموزشی نویسنده: علیرضا شیدایی خواندن

آموزش شیوه کسب درآمد از طریق استخراج دوج کوین

استخراج دوج کوین می تواند گزینه ای عالی برای سرمایه گذاری برای افرادی باشد که دانش خاصی در این زمینه ندارند. جالب است بدانید که دوج کوین یه عنوان یک شوخی ایجاد شد، اما هنگامی که ارزش آن بالاتر رفت شکل جدی به خود گرفت.

۰۰/۰۳/۱۷ آموزشی نویسنده: مهسا ثابت خواندن

آموزش تخصصی استخراج لایت کوین 2021

با توجه به محبوبیت لایت کوین و قرار گیری آن در میان 10 ارز رمزپایه برتر از لحاظ حجم بازار، می توان لایت کوین را به عنوان یکی از مشهورترین دارایی های قابل استخراج معرفی کرد. در سال های اولیه ایجاد لایت کوین، استخراج این ارز از طریق ماینینگ ریگ های CPU به راحتی قابل انجام بود. گرچه امروزه برای استخراج لایت کوین به ماینر هدفمند ASIC نیاز دارید.

۰۰/۰۲/۲۹ آموزشی نویسنده: مهسا ثابت خواندن