با پایان فصل بارشی در چین، سختی شبکه بیت کوین کاهش پیدا خواهد کرد

هنگامی که هش ریت بسیار زیاد باشد، سختی ماینینگ نیز افزایش می‌یابد و اگر هش ریت کاهش یابد، سختی ماینینگ کمتر شده و استخراج بلاک بیت کوین نیز آسان‌تر می‌شود.

۹۹/۰۸/۱۷ ماینینگ (Mining) نویسنده: بهزاد ایزدی خواندن

تعریفی بسیار کوتاه از ماینینگ بیت کوین

آنچه ماینر انجام میدهند، عام المنفعه است. آنها انتقال تراکنشها را بر عهده داشته، امضاها را اعتبارسنجی کرده، تراکنش ها را به بلاک اضافه کرده، آن بلاک را به بلاک چین اضافه میکنند و آن را میان تمام افراد شبکه توزیع می نمایند.

۹۹/۰۴/۰۸ ماینینگ (Mining) نویسنده: بهزاد ایزدی خواندن

توضیح استخراج بیت کوین و رمز ارزها با استفاده از مسئله ژنرال‌های بیزانس

هنگامی در مورد شبکه‌های غیرمتمرکز رایانه صحبت می‌کنیم، این مسئله حادتر می شود. به عنوان یک آزمایش تصور کنید که در آن ارتش بیزانس یک شهر دشمن را محاصره کرده است. ارتش در چندین واحد سازمان‌دهی شده است. هر واحد توسط یک ژنرال فرماندهی می شود

۹۸/۱۲/۱۷ ماینینگ (Mining) نویسنده: بهزاد ایزدی خواندن

آشنایی با مفهوم اثبات کار در شبکه بلاکچین

اثبات کار برای جلوگیری از حمله به سرویس‌ها و سایر سوءاستفاده های رایج در شبکه مانند اسپم، با انجام برخی کارها در سرویس کاربر توسعه داده شد و معمولاً به معنی زمان پردازش یک کامپیوتر است.

۹۸/۱۲/۱۲ ماینینگ (Mining) نویسنده: بهزاد ایزدی خواندن

احتمالات در ماینینگ بیت کوین: تابع هش

تابع هش یک تابع ریاضی است، مانند چیزی که شما در مدرسه آموخته‌اید؛ فقط کمی پیچیده‌تر. شما داده‌های ورودی خود را می‌گیرید و این می‌تواند هر چیزی باشد.

۹۸/۱۲/۱۲ ماینینگ (Mining) نویسنده: بهزاد ایزدی خواندن

به چه دلیل استخراج بیت کوین روز به روز سخت‎تر میشود؟

اگر اطلاعاتی در مورد رمز ارزها ندارید، باید مطلع باشید که بیت کوین شناخته شده ترین رمز ارز موجود در جهان بوده و دولت‌ها و موسسات مالی زیادی وجود دارند که توجهات خود را معطوف آن کرده‌اند.

۹۸/۱۲/۱۱ ماینینگ (Mining) نویسنده: بهزاد ایزدی خواندن

استخراج بیت کوین برای مبتدیان

بیت کوین مانند پول‌های سنتی پرینت نمی‌شود؛ آن‌ها استخراج می‌شوند. ماینر (استخراج کننده) شخصی است از طریق یک سیستم اجرا کننده برنامه ماینینگ (استخراج)، اقدام به استخراج بیت کوین مینماید.

۹۸/۱۲/۰۵ ماینینگ (Mining) نویسنده: بهزاد ایزدی خواندن