تحلیل تکنیکال اتریوم (6 اردیبهشت)

تیم بیدارز

اتریوم پس از کاهش میزان تراکنس های خود و هاوینگ اخیر خود توانست رکود جدیدی در  سطح 2636 ثبت کند. با توجه به ریزش اخیر بیت کوین از محدوده 63000 دلار به عدد 4700 دلار، این امر بر قیمت سایر ارزهای دیجیتال مخصوصا اتریوم هم تاثیر گذاشت.

به دید بلندمدت حمایت اصلی 1350 دلار در پیش روی است که با توجه به پروژه قوی اتریوم و از طرفی حمایت و تقاضایی که برای این ارز وجود دارد، امکان پذیر نیست مگر اینکه بیت کوین حمایت های خودش را از دست بدهد و تا زیر محدوده حمایتی 35000 دلار برسد. مقاومت پیش رو محدوده 2500 تا 2600 دلار است.

تحلیل تکنیکال اتریوم (6 اردیبهشت)

در تایم فریم روزانه و با توجه به رسم فیبو اکستنشن، اعداد 2518 و 2845 دلار مقاومت های مهمی برای این ارز محسوب میشوند، ضمن اینکه وضعیت بیت کوین همچنان مشخص نیست و اینکه انتظار داریم این رمزارز وارد اصلاح شود؛محدوده 2000 و 1650 به ترتیب حمایت های کلیدی برای بازگشت هستند و همچنین میتوان برای آلت کوین ها هم این اصلاح را متصور شد. 

تحلیل تکنیکال اتریوم (6 اردیبهشت)

همچنین در تایم فریم 4 ساعته ماه، اتریوم در یک کانال صعودی قرار دارد که محدوده 2350 که خط میانی کانال است و محدوده 2031 که میتوان کف کانال در نظر گرفت؛ حمایت های اتریوم هستند و از سویی دیگر به ترتیب سطوح 2850 دلار که سقف کانال میباشد را میتوان به عنوان هدف در نظر گرفت.

این تحلیل صرفا نظرشخصی نویسنده می باشد و شما باید با توجه به شناخت کافی از بازار چه از دید فاندامنتالی و چه از دید تکنیکالی در منطقه ای مناسب با توجه به مدیریت سرمایه نقاط ورود و خروج را پیدا کنید و به سود برسید.

سرمایه گذاران همیشه باید در ذهن داشته باشند که مهم ترین معیار این نیست که چقدر بازدهی بدست آورده اند،بلکه بازدهی در مقابل ریسک متحمل شده مهم است. در نهایت،هیچ چیز برای سرمایه گذار نباید مهم تر از توانایی خوابیدن آسوده در شب باشد!! «سث کلارمن»

Follow:
تیم بیدارز
ثبت نظر جدید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها