تحلیل تکنیکال ارز دیجیتالی بیتکوین کش (6 خرداد)

تیم بیدارز

پس از سقوط بیت کوین و آلت کوین ها، بیت کوین کش هم ریزش شدیدی را تجربه کرد و از قیمت 1650 دلار تا 470 دلار اصلاح کرد.

پایین سطح مدنظر محدوده 120 دلار هست، اما بعید است که این عدد را مشاهده کنیم. باوجود این ریزش میتوان گفت در روزهای آخر اصلاح این ارز هستیم و پس از ثبات قیمتی در بیت کوین میتوانیم شاهد رشد خوبی در بیت کوین کش هم باشیم.

برای اینکه یک سرمایه‌گذار موفق باشید، باید از لحاظ احساسی نسبت به باخت یا برد خنثی شوید زیرا باخت و برد بخشی از این بازی است. رابرت کیوساکی

از دید بلند مدت، می‌خواهیم در ابتدا تحلیل هفتگی بیت کوین کش را بررسی کنیم. با توجه به رسم فیبوناچی گن، اولین هدفی که میتوان در نظر گرفت، 1000 و سپس هدف 1600 دلار هست؛ از طرفی حمایت قوی 500 و سپس 350 دلار برای این رمز ارز فعال است.

تحلیل هفتگی بیت کوین کش

در تایم فریم روزانه، همان‌طور که در نمودار زیر مشاهده می‌کنید با رسم کانال موازی، بیت کوین کش میتواند تا سقف کانال که محدوده 850 دلار است پیشروی کند و در صورت اصلاح زمانی، محدوده 400 دلار که کف کانال می‌باشد، زمان مناسبی برای بازگشت این رمز ارز است.

تایم فریم روزانه

حال با اینکه بیت کوین هنوز نتوانسته مقاومت 40.000 دلار را با قدرت رد کند و مجدداً وارد فاز اصلاحی شد، میتوانیم پله آخر خریدمان را در محدوده 350 تا 400 و حتی پایین‌تر تکمیل کنیم. برای سرمایه گذاری بلند مدت میتوان مجدد سقف تاریخی خود را ببیند.

تایم فریم 4 ساعته

همچنین در تایم فریم 4 ساعته، همان‌طور که ملاحظه می‌کنید، شاهد الگو هارمونیک هستیم. با توجه به ایجاد این الگو، میتوانیم به ترتیب شاهد رشد تا محدوده 750 و سپس محدوده 950 دلار باشیم. برای ورود مجدد میتوان در صورت پایین آمدن قیمت و رسیدن به محدوده فیبوناچی اصلاحی (0)، وارد معامله شد.

حمایت 500 دلار برای این ارز، حمایت خوبی است و اعداد 600 و 750 به تربیت مقاومت های کلیدی برای رشد بیت کوین کش می‌باشند.

 این تحلیل صرفاً نظر شخصی نویسنده می‌باشد و شما باید با توجه به شناخت کافی از بازار چه از دید فاندامنتالی و چه از دید تکنیکالی در منطقه‌ای مناسب با توجه به مدیریت سرمایه نقاط ورود و خروج را پیدا کنید و به سود برسید.

ثبت نظر جدید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها