90 درصد کیف پول های اتریوم در موقعیت سود قرار دارند | بیدارز

نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی
تاریخ: ۹۹/۰۵/۱۵ | ۱۷:۳۵ تعداد دیدگاه: ۰ زمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه تعداد بازدید: ۵۵۱
90 درصد کیف پول های اتریوم در موقعیت سود قرار دارند  | بیدارز

در حالی که اتریم در حال تلاش برای رسیدن به رکوردهای جدید خود هست ، اکثریت کیف پول‌های اتریم سود ده بوده‌اند.

بنابر داده‌های glassnode، یک شرکت تحقیقاتی در حوزه بلاک چین، بیش از 90 درصد دارندگان اتریم در موقعیت سود قرار دارند که این موضوع بدین معنیست که بیش از 90 درصد 112 میلیون کوین اتریوم زیر قیمت فعلی اتریم خریداری شده‌اند.

طبق این توییت آخرین باری که بیش از 90 درصد کیف پول‌های اتریوم در سود بودند، به فوریه سال 2018 باز میگردد که اتریم در آن زمان در محدوده 925 دلاری معامله می‌شد.

اتریم بعد از بیت کوین از لحاظ ارزش بازار در جایگاه دوم ارزهای دیجیتال قرار دارد . با توجه به داده‌های COIN360، هم‌اکنون ارزش بازار اتریوم 44 بیلیون دلار است در حالی که این رقم برای بیت کوین 207 بیلیون دلار هست. با توجه به داده‌ها Ethereum و بیت کوین در حال تلاش برای شکستن رکورد 12 ماهه خود می‌باشند.

اتریم که 2 روز پیش تا آستانه 410 دلار رفت ، پس از اصلاحی 15 درصدی هم‌اکنون در محدوده 385 دلاری معامله می‌شود که بنا بر داده‌های COIN360 ، بزرگ‌ترین آلتکوین بازار از ژانویه 2020 با 200 درصد سود همراه بوده است.

یکی از دلایل این رشد، Ethereum 2 هست که طبق آن Ethereum از الگوریتم توافق عام اثبات کار یا pof به الگوریتم اثبات سهام تغییر رویه داده است.

برچسب ها :
Ethereum
ثبت دیدگاه و سایر نظرات
دیدگاهی یافت نشد
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید