پلتفرم مالی و تجاری مبتنی بر بلاکچین باتاویا (Batavia) | بیدارز

نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی
تاریخ: ۹۸/۱۲/۱۲ | ۲۱:۳۹ تعداد دیدگاه: ۰ زمان تقریبی مطالعه: ۴ دقیقه تعداد بازدید: ۶۳۵
پلتفرم مالی و تجاری مبتنی بر بلاکچین باتاویا (Batavia)  | بیدارز

تصور کنید خریدار و فروشنده‌ قراردادی برای تحویل یک ماشین بسته‌اند. دو انتخاب برای انجام این کار وجود دارد.

انتخاب اول: بر اساس قرارداد انجام شده، فروشنده ماشین را تحویل می‌دهد. فاکتور به فروشنده ارسال کرده و سپس منتظر پرداخت وجه می‌ماند. این روش دارای عدم اطمینان زیادی در مورد تاریخ پرداخت است. همچنین کل فرایند دارای شفافیت کمی است.

انتخاب دوم: فروشنده نامه‌ای از میزان اعتبار خریدار از طرف بانک وی دریافت کرده و وسیله را ارسال می‌کند. این روش امنیت بیشتری داشته اما زمان زیادی از مشتریان به خاطر تشریفات اداری طلب میکند.

برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان، نیاز به راه حلی آنلاین داریم که فرایند را یکپارچه و ساده کند و سرعت و امنیت برای تمام تراکنش­ها را به ارمغان آورد.

با استفاده از این راه حل، فرایند فروش راحت‎تر انجام خواهد شد. خریدار در آن واحد یک نوتیفیکیشن دریافت خواهد کرد و جزئیات را تایید می‌کند. این اقدام باعث می­شود فروشنده نیز نوتیفیکیشنی دریافت کند تا فرایند انتقال، بیمه، پرداخت، تبدیل ارز و سایر جزئیات مالی را تماما از طریق ابزاری آنلاین انجام دهد.

بدین ترتیب مهم نیست که آن‌ها کجا هستند؛ ماشین ارسال شده و فروشنده می­تواند راحت بنشیند و به کارهای بعدی فکر کند.

هیچ کاغذ بازی اضافی و همچنین نگرانی در مورد اینکه پرداخت انجام نپذیرفته و وجوه دریافت نشده وجود ندارد. به عبارتی عدم اطمینان از بین خواهد رفت.

تمام این فرایند به راحتی در کمتر از یک ساعت انجام پذیرفته که تغییر شگرف در زمان انجام تحویل خودرو نسبت به روش‌های قدیمی است. به این قابلیت جدید ملحق شوید تا با هم معاملات را سریع، ساده، ایمن و باز انجام دهیم.

برچسب ها :
بلاک چین
ثبت دیدگاه و سایر نظرات
دیدگاهی یافت نشد
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید