آشنایی با لایت کوین در 90 ثانیه | بیدارز

نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی
تاریخ: ۹۸/۱۲/۰۹ | ۱۵:۳۳ تعداد دیدگاه: ۰ زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه تعداد بازدید: ۹۷۰
آشنایی با لایت کوین در 90 ثانیه  | بیدارز

لایت کوین یک ارز آنلاین غیرمتمرکز است که در اکتبر 2011 ابداع شد. از لایت کوین می‌توان برای استفاده در سرویس‌دهنده‌هایی مانند وب‌سایت ها و خرید و فروش کالاهای مختلف مانند زیورآلات و ... استفاده کرد.

لایت کوین راهی امن و آسان برای پذیرش و انتقال پول نقد آن هم بدون اجرت ، کارمزد و یا حق شارژ فراهم آورده است. تمام تراکنش‌ها در یک دفتر کل عمومی ذخیره می­شوند که بلاک چین نام دارد و در آن پرداخت‌ها به‌سرعت تائید می­شوند. با لایت کوین می‌توانید پول خود را به هر نقطه از جهان و برای هر فردی که بخواهید ارسال کنید.

اجرت انجام تراکنش‌ها در این سیستم بسیار کمتر از هزینه‌ای است که توسط شرکت‌های بزرگ کارت اعتباری، انتقال در سیستم بانکی سنتی و بسیاری از پردازش کننده‌های دیجیتالی دریافت می­شود.

به عنوان مثال یک فروشنده در یک نقطه از جهان مانند سانفرانسیسکو به‌سرعت می‌تواند وجهی که توسط فردی که در جایی دیگر مانند مشهد ارسال شده است را در کمتر از چند ثانیه دریافت کنند. به علاوه هر دو فرد دریافت کننده و ارسال کننده می‌توانند بر اینکه پول دریافت و ارسال شده است صحه بگذارند.

لایت کوین از یک نرم افزار امن استفاده می‌کند. به‌واسطه این نرم افزار پرداخت به راحتی ارسال یک ایمیل صورت می‎پذیرد. شما می‌توانید کوین‌های خود را به صورت امن در کامپیوتر یا تلفن همراه خود ارسال و ذخیره کنید.

با لایت کوین به اقتصاد آینده خوش آمدید .

تعداد 84 میلیون لایت کوین وجود خواهد داشت بنابراین نباید نگران تورم باشید که ممکن است در طول زمان باعث کاهش ارزش لایت کوین شود.

لایت کوین یک بازار پایدار دارد که شامل تعدادی زیادی صرافی است. این صرافی‌ها و ماینرها کار کنترل دادوستد ده­ها میلیون دلار و همین مقدار لایت کوین را هر روزه رسیدگی (هندل) می‌کنند. شما می‌توانید از این صرافی‌های معتبر برای تبدیل و تبادل دلار، یورو و سایر پول‌های فیات با لایت کوین استفاده کنید.

برچسب ها :
لایت کوین
ثبت دیدگاه و سایر نظرات
دیدگاهی یافت نشد
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید