چگونه بیت کوین را بفروشیم؟

تیم بیدارز

آیا تاکنون در مورد فروش بیت کوین خود فکر کرده‌اید ؟ 

این فرآیندی است که سؤالات و تردیدهایی به همراه دارد به ویژه زمانی که تمام آپشن‎ها و روش‌ها را برای این کار در نظر می‌گیرید.

تصمیم برای فروش بیت کوین تصمیم ساده‌ای نیست. برخی آن را به معنای اتمام سفر رمزارز هایشان می‌دانند و عده‎ای هم فروش بیت کوین را موضوعی می‌دانند که راه گرفتن سود را می‌بندد، البته ذهنشان را هم از فکر و خیالات در مورد قیمتها رها می‌کنند.

اگر از معامله کنندگان بیت کوین قواعد این بازی خرید و فروش را بپرسید آن‌ها خواهند گفت، بهترین زمان برای فروش، زمان پیک خرید است یعنی زمانی که قیمت بیت کوین رو بالا رفتن و ارزش آن به بالاترین میزان خود در یک بازه زمانی رسیده است.

البته اگر شانس فروش را در طول یک پیک از دست بدهید، می‌توانید آن را هنگامی که درصدی از سود مورد انتظار (سود هدف) حاصل شد، در شرایطی که بازار نوسانی است بفروشید.

شما به راحتی می‌توانید از طریق یک صرافی بیت کوین‎ خود را به یورو، دلار، ریال یا پوند انگلیس تبدیل کنید؛ این پرداخت به راحتی پرداخت‌هایی است که در طول روز انجام می‌دهید. به این صورت که شما میتوانید به آسانی انتخاب کنید سرمایه شما به کجا انتقال یابد، به حساب بانکی، یک کیف پول دیجیتال یا حتی کارت هدیه.

راه دیگر فروش بیت کوین از طریق ATM است. البته هم اکنون در کشورهایی معدودی دستگاه های خودپرداز بیت کوین فعال هستند، با این حال به مرور شاهد افزایش این دستگاه ها هستیم. علاوه بر‎این ها می‌توانید بیت کوین را به کسانی که آن را می‌خواهند، بفروشید.

چندین صرافی  وجود دارد که سرویس‌های مناسبی برای این کار پیشنهاد می‌دهند. آماده هستید که بیت کوینتان را بفروشید؟ اگر چنین است به bidarz.com مراجعه کرده و به صورت مستقیم اقدام به تبادل سرمایه ارز رمز خود با دیگران نمایید.

ثبت نظر جدید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها