DASH اولین کارت اعتباری مبتنی بر کریپتو را در آمریکا عرضه خواهد کرد

تیم بیدارز

Dash با همکاری صرافی ارزهای دیجیتال مکزیکی tauros، اولین کارت اعتباری مبتنی بر ارزهای دیجیتال را عرضه خواهد کرد. این کارت‌ها تنها برای مشتریان مکزیکی صرافی tauros عرضه خواهد شد.

این کارت‌ها که در میلیون‌ها فروشگاه مکزیک با تبدیل کریپتو به پزوس (واحد پول مکزیک) قابل‌استفاده خواهد بود، هم‌چنین قابلیت پرداخت آنلاین خواهند داشت. ارنستو کانترراس، رئیس بخش توسعه گروه Dash در صحبتی که با کوین تلگراف داشت جزییات بیشتری از این محصول را که در منطقه، در نوع خود اولین به شمار می‌آید ارائه کرد:

کارت tauros در مکزیک و منطقه اولین کارت اعتباری بر مبنای کریپتو می‌باشد. این محصول هم‌چنین داخل و خارج از اکوسیستم tauros قابل‌استفاده خواهد بود که این موضوع به دلیل حجم عظیم کاربران Dash در مکزیک حائز اهمیت است. این قابلیت که اکنون در اختیار مردم مکزیک قرارگرفته تا با استفاده از این کارت‌ها به‌عنوان پاداش Dash دریافت کنند و با نگهداری Dash در کارت‌هایشان خرید کنند فرصتی بسیار طلایی برای صنعت کریپتو می‌باشد، علاوه بر این موضوع، کاربران مکزیکی هم با پزوس خرید خود را انجام می‌دهند و هم Dash هودل می‌کنند.

تسریع در عرضه این کارت‌ها به دلیل کووید 19

افزایش نیاز به پرداخت‌های غیر تماسی در دنیا به دلیل وجود ویروس کرونا، باعث سرعت گرفتن عرضه‌ی کارت‌های tauros شده است. وی هم‌چنین به‌ضرورت فاصله اجتماعی و کمک این کارت‌ها به این موضوع تأکید کرد. سالوادور ملندز، مدیرعامل صرافی tauros باور دارد که اکوسیستم کریپتو در مکزیک برای پرداخت مستقیم کریپتو مناسب و جاافتاده است.

Follow:
تیم بیدارز
ثبت نظر جدید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها