کاردانو (ADA)، محبوب‌ترین برند در ارزهای دیجیتال

تیم بیدارز

بر طبق گزارش Top Brand Intimacy 2022 از سایت mblm.com، کاردانو (Cardano) بالاتر از بیت کوین در رده اول محبوب‌ترین برند در میان رمز ارزهای جهان قرار دارد. در این لیست، کاردانو با امتیاز 52.6 در رتبه 26 و بیت کوین با امتیاز 51.9 در رتبه 30 محبوب‌ترین برندهای جهان قرار گرفته‌اند. گفتنی است کمپانی دیزنی با امتیاز 68.1 ، رتبه اول این لیست را از آن خود کرده است. پولکادات با نماد DOT با امتیاز 43.5 در جایگاه 111 و اتریوم با نماد ETH با امتیاز 42.8 در رتبه 120 قرار گرفته‌اند.

در تصویر زیر می‌توانید 30 عنوان برتر لیست محبوب‌ترین برندهای جهان را مشاهده نمایید.

برند MBLM در لیست محبوب‌ترین برندهای خود، احساسات کاربران را برای برندها در نظر می‌گیرد. این مطالعه از هوش مصنوعی (AI) برای ارزیابی روابط کاربران با برندها استفاده می‌کند و نتیجه را بر اساس الگوهای مختلف با عددی بین 0 تا 100 نمایش می‌دهد. علاوه بر این، ارزهای دیجیتال برای اولین بار در لیست قرار گرفتند و در جایگاه هشتم از 19 صنعت مختلف این لیست مستقر شدند. به گفته MBLM، ارزهای دیجیتال یا رمز ارزها از خدمات مالی سنتی بهتر عمل کرده‌اند.

چگونه کاردانو در صدر فهرست ارزهای دیجیتال قرار گرفت؟

طبق این تحقیق، ابتکارات توسعه‌دهندگان کاردانو (Cardano) به این رمز ارز، برتری بیشتری نسبت به بیت کوین (BTC) داده است. موقعیت کاردانو به طور قابل توجهی به دلیل کاهش هزینه‌های سرمایه‌گذاری و توانایی در کاهش ریسک‌ها و خطرات موجود در این حوزه، بهبود پیدا کرده است.

همچنین، این مقاله عنوان می‌کند که 41.1% از کاربران “به نوعی صمیمیت با نام تجاری” این رمز ارز دارند.

به طور پیوسته، کاردانو (ADA) در حال بهبود و پیشرفت است. بسیاری از کاربران مشتاقانه منتظر ارتقاء Vasil هستند و برخی انتظار دارند که این ارتقا ظرف چند روز آینده انجام گیرد. با در نظر گرفتن ویژگی‌های این ارتقا، می‌توان توقع پیشرفت‌های خوبی برای این ارز دیجیتال داشت. در زمان انتشار این خبر، ارز دیجیتال کاردانو با حدود ارزش 0.4454 دلار، در رتبه هشتمین رمز ارز برتر جهان قرار دارد.

Follow:
تیم بیدارز
ثبت نظر جدید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها