انتشار پروژه بازی متاورسی مبتنی بر کاردانو

تیم بیدارز

پروژه بازی متاورس مبتنی بر کاردانو به نام Cardalonia نسخه نمایشی نقشه اولیه پروژه Play to Earn خود را منتشر کرد و همچنین وایت لیست پیش‌فروش زمین‌های متاورسی را برای دارندگان توکن LONIA آغاز کرد.

پیش‌فروش زمین منحصراً برای دارندگان توکن LONIA است که باید حداقل 7000 توکن LONIA را برای واجد شرایطِ بودن در وایت‌لیست پیش‌فروش زمین داشته باشند.

کاردالونیا چیست؟

Cardalonia یک متاورس واقعیت مجازی سه بعدی است که در سراسر بلاک چین کاردانو با پتانسیل ارائه ابزارهای چندگانه، برای کاربران در سراسر اکوسیستم خود عمل می‌کند. نقشه کاردالونیا به دارندگان زمین این امکان را می‌دهد که پس از فروش دارایی خود، زمین‌های Terrania خود را شخصی‌سازی کرده و خریداری کنند. Terrania توکن‌های مربوط به قطعات زمین در این پروژه است.

اولین تصویر منتشر شده از نقشه متاورس کاردالونیا

توکن لونیا (LONIA)

توکن LONIA توکن کاربردی متاورس Cardalonia است. تیم توسعه‌دهنده تأیید کرده است که پس از تکمیل پیش‌فروش، این توکن در صرافی‌های مختلف متمرکز و غیرمتمرکز فهرست خواهد شد. کاربران و علاقه‌مندان این توکن می‌توانند با مراجعه به صفحه فروش آن در سایت این پروژه، نسبت به خرید توکن‌ها اقدام نمایند.

جزئیات پیش‌فروش توکن لونیا

  • قیمت: 1 واحد کوین ADA برابر است با 12 واحد توکن LONIA
  • مدت پیش‌فروش: 45 روز
  • میزان تخصیص یافته برای پیش‌فروش: 15،000،000 دلار توکن LONIA
  • حداقل میزان خرید: 250 ADA

عرضه اولیه از طریق IEO و صرافی‌ها

با ایجاد یک عرضه اولیه از طریق صرافی‌ها یا همان IEO، توکن بومی Cardalonia یعنی لونیا، برای افرادی که قصد خرید یا قرار گرفتن در لیست اولین سرمایه‌گذاران این پروژه را دارند، در دسترس خواهد بود. این موضوع یک نقطه عطف جدید برای پروژه کاردالونبا است، زیرا تیم توسعه‌دهنده‌ی آن را به هدف نهایی پروژه نزدیک‌تر می‌کند. هدف این تیم، تبدیل شدن به اکوسیستم متاورس بازی برای کسب درآمد (Play-to-Earn) کاملاً پایدار مبتنی بر بلاک چین کاردانو است.

کاردالونیا اعلام کرده است که سرمایه‌گذاران اولیه، فرصتی برای به دست آوردن قطعات زمین در این پروژه را خواهد داشت تا از این طریق، افراد را برای سرمایه‌گذاری در پروژه تشویق کند.

همچنین اگر توکن‌های LONIA را هولد کنید (در کیف پول خود خریده و نگهداری کنید)، می‌توانید از آن‌ها به روش‌های متعددی استفاده کنید، مانند استیکینگ (Staking) برای کسب پاداش‌های بیش از 20 درصد به شکل APY (بازده درصدی سالانه)، بدون اینکه نیاز به خارج کردن توکن‌های خود از کیف پولتان داشته باشید. مدل استیکینگ LONIA به روشی مانند استیکینگ خود کاردانو عمل می‌کند اما با APY بالاتر.

علاوه بر این، دارندگان توکن لونیا می‌توانند توکن‌های خود را برای کسب جوایز و رای دادن در مورد پیشنهادهای حاکمیتی که اکوسیستم کاردالونیا را تحت تأثیر قرار می‌دهند، به اشتراک بگذارند.

پروژه کاردالونیا، نمونه‌ای از یک اصطلاح قدیمی است؛ یک تیر و چند نشان. تیم توسعه پروژه کاردالونا در تلاش است تا با ارائه امکانات و ویژگی‌های عنوان شده، کاربران خود و به واسطه‌ی آن، جامعه کاردانو را افزایش دهد. در کنار افزایش مخاطب . افزایش تراکنش در این شبکه، سرمایه زیادی نیز وارد کاردانو خواهد شد. همچنین این پروژه یک بازی محسوب می‌شود، پس کاربرانی که سرمایه‌گذار نیستند نیز به سمت محیط متاورسی آن کشیده می‌شوند. اگر تیم کاردالونیا بتواند طبق برنامه اعلام شده خود عمل کند، قطعا یکی از پروژه‌های آینده‌دار حوزه ارز دیجیتال، بلاک چین و صنعت رو به رشد متاورس و بازی برای کسب درآمد را رقم زده‌اند.

Follow:
تیم بیدارز
ثبت نظر جدید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها