آشنایی با ارز دیجیتالی دوج کوین | آموزش ویدئویی

تیم بیدارز

دوج کوین یک ارز دیجیتالی انقلابی است که می‌توان به راحتی آن را از طریق اینترنت از فردی به فردی دیگر و با نهایت امنیت ارسال کرد. با تراکنش‌های آنی (Instant transaction) می‌توانید در عرض یک ثانیه کوین‌ها را از ملبورن به بمبئی یا از مادرید به میناپولیس بفرستید.

دوج کوین ساده و امن است و مدت‎هاست که مورد پذیرش خرده فروشان آنلاین واقع شده است. از طریق این ارز رمز می‌توانید هدیه ، مواد غذایی، سرویس‌های آنلاین و خیلی چیزهای دیگر را خریداری نمایید. آنچه دوج کوین را از سایر ارزهای دیجیتال منحصر به فرد می‌سازد راحتی استفاده از آن است که راهی بی عیب برای ارسال فوری هدایا نقدی در سراسر دنیا ایجاد کرده.

شما با دوج کوین می‌توانید 10 سنت برای کامنت برگزیده خود در توییتر ارسال کنید یا 10 دلار برای خرید آخرین آلبوم گروه موسیقی مورد علاقه خود در نظر بگیرید؛ همچنین قادر خواهید بود از طریق دوج کوین 100 دلار برای خیریه‌ تحت حمایتتون واریز کنید.

در این روند هیچ فردی نقش واسطه را بازی نخواهد کرد و تراکنش‌ها به صورت کاملاً ناشناس انجام می‌شوند.

دوج کوین برای کسب و کارهای آنلاین فرصتی طلاییست که هزینه تراکنش‎های خود را به شدت کاهش دهند

اگر شما یک تولید کننده محتوای ویدئو در یوتیوب باشید ، دنبال کنندگان و طرفدارانتان می‌توانند علاوه بر لایک و بازنشر مطالب، توسط دوج کوین شما را حمایت مالی نمایند بدون آنکه نام انتقال دهنده کوین مشخص شود. علاوه بر آن زیرساختی شکل گرفته تا به وسیله این ارز دیجیتالی بتوان کمک‌های مالی خود را در جهت برگزاری یک رویداد مهم بدون افشای نام انجام داد.

انجمن Dogcoin پیش از این به چیزهای بزرگی رسیده است، از پیدا کردن قهرمانان المپیک گرفته تا فراهم آوردن آب قابل آشامیدن برای محرومین در قاره آفریقا؛ پس از همین امروز شیوه کسب و کار و معاملات خود را تغییر داده و به نسل جدید پول‎های الکترونیکی سلام کنید.

ثبت نظر جدید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها