آشنایی با ارز دیجیتالی دیجی بایت | بیدارز

نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی
تاریخ: ۹۸/۱۲/۰۳ | ۲۲:۰۰ تعداد دیدگاه: ۰ زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه تعداد بازدید: ۷۸۴
آشنایی با ارز دیجیتالی دیجی بایت  | بیدارز

دیجی‎بایت (DigiByte) گونه­‎ای جدید از ارز، مشابه دلار، یورو، ین و یا بیت کوین است که مبتنی بر جدیدترین تکنولوژی دیجیتال بوده و هیچ کجا مسئولیت مرکزی آن را برعهده ندارد.

DigiByte متن باز بوده و استفاده عموم از آن آزاد است. هر فردی می­تواند عضو شبکه استفاده کنندگانش شود. امنیت در دیجی بایت مطابق با آخرین پیشرفت­های علمی بوده که آن را در مقایسه با سایر ارزها 5 برابر امن­تر کرده است. تکنولوژی DigiByte مشابه چیزی است که به منظور ایمن نگه داشتن کد­های مراکز هسته ­ای از آن استفاده می­شود.

دیجی بایت می­تواند عملیات ارسال و دریافت به هر نقطه از جهان را با داشتن یک ارتباط اینترنتی و در عرض چند ثانیه انجام دهد. در حالی که دلار ممکن است از یک حساب بانکی به پردازنده کارت اعتباری و از آنجا به حساب بانکی فرد دیگری ارسال شود، DigiByte ها می­توانند مستقیماً از فردی به فردی دیگر ارسال شوند.

می­توانید قدرت پردازشی رایانه خود را در ازای ایجاد DigiByte های جدید و کمک به فرآیند پردازش تراکنش­ها بکار گیرید.

دیجی بایت در حال کمک به افزایش سرعت و پیوند دادن واسطه ­ها به مشتریان در سراسر جهان با روشی نوین است. دیجی بایت حتی از طریق رسانه‌های اجتماعی می‌تواند ارسال شود تا مدل‌های تجاری را به مصرف­ کنندگان نوظهور مانند گیمرها به صورت قانونمند متصل کند.

برچسب ها :
رمز ارز
دیجی بایت
ثبت دیدگاه و سایر نظرات
دیدگاهی یافت نشد
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید