آشنایی با ارز دیجیتالی دش (Dash)

تیم بیدارز

دش (Dash) یک پول نقد دیجیتالی است که در شبکه­ ای کاملاً امن، متن باز و همتا به همتا مبادله می‌شود. برخلاف بیت کوین دش واقعاً اولین شکل پول نقد دیجیتال است که درست مانند پول نقد فیزیکی کار می‌کند.

پول دیجیتالی دش در یک سازمان بانکی نگهداری نمی­‎شود. با انتخاب این ارز رمز شما پول خود را به روشی ایمن، آسان و کاملا کنترلی نگه داری خواهید کرد.

این بدان معنی است که شما هنگام انجام خریدهای خود، حریم شخصیتان کاملا حفظ خواهد شد و تراکنش‌های شما نمی‌تواند توسط سازمان یا شخص ثالث دیگری رهگیری شود. از این رو اطلاعات محرمانه و خصوصی باقی می­ ماند.

یکی دیگر از مزایای بزرگ دش این است که معاملات می‌توانند به‌صورت لحظه‌ای اتفاق بیفتند. بدون هرگونه زمان انتظار یا تأخیری ؛ انتقال پول در این روش سریع صورت می ­پذیرد، درست مثل تحویل پول نقد فیزیکی هنگام خرید.

قابلیت تعویض پذیری خوب، Dash را به اولین شکل واقعی وجه نقد دیجیتالی تبدیل کرده است که واقعاً خصوصی، بلادرنگ و امن است.

با دش کارمزدهای پرداختی بسیار کم بوده یا اصلاً وجود ندارد. در این بین هیچ بانک یا واسطی وجود ندارد و از شما برای نگه داشتن یا استفاده از پول، حق شارژ دریافت نمی‎شود. هر کسی می‌تواند از Dash در هر جای دنیا که باشد و هر زمانی که بخواهد استفاده کند. فقط کافی است کیف پول دیجیتالی خود را به صورت رایگان دانلود کرده و کار با آن را آغاز کنید.

با این ارز دیجیتالی می‌توانید کالا و خدمات مورد نظرتان را خریداری کنید، در پروژه‌ها یا خیریه‌ها مشارکت نمایید و یا آنکه در شرایط تحریم برای خانواده، دوستان و سایرین به خارج از کشور پول ارسال کنید؛ آن هم بدون هیچ محدودیتی!

ثبت نظر جدید
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها