آشنایی با ارز دیجیتالی بیت کوین کش | بیدارز

نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی
تاریخ: ۹۸/۱۲/۰۳ | ۰۰:۰۰ تعداد دیدگاه: ۰ زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه تعداد بازدید: ۸۱۱
آشنایی با ارز دیجیتالی بیت کوین کش  | بیدارز

بیت کوین کش (Bitcoin cash) یک نسخه به‌روز شده از هسته بیت کوین بوده که استفاده از آن سریع‌تر، ارزان‌تر و قابل اطمینان تر از نسخه اصلی است.

دسترسی به Bitcoin cash نسبت به بیت کوین آسان‌تر بوده و هر فرد می‌تواند آن را در هر زمان و هر مکان تنها از طریق یک گوشی هوشمند متصل به اینترنت مبادله کند. شما می‌توانید مبالغ بسیار کم مانند کمتر از 10 سنت یا 5 دلار برای خرید یک فنجان قهوه هم ارسال کنید. 

از سوی دیگر می‌توانید از این ارز دیجیتال برای انجام معاملات تجاری بزرگ به ارزش میلیون‌ها دلار در سراسر جهان هم استفاده کنید؛ چون برای استفاده از بیت کوین کش هیچ محدودیتی وجود ندارد.

بهای استفاده از بیت کوین کش تقریباً رایگان است، یا اگر هزینه‌ای وجود داشته باشد آن‌قدر کم است که در مبادلاتی با مبالغ کم چیزی عاید شبکه نمی‌شود.

معاملات نقدی بیت کوین کش بسیار سریع انجام می‌شود. با ظرفیت تراکنش بیشتر نسبت به هسته نرم افزار قدیمی بیت کوین و نقشه راه ارتقاء منظم، شبکه بیت کوین کش برای پاسخگویی به هر نوع تقاضا بسیار قابل اعتماد شده است. سرویس بیت کوین کش در تمام شبانه روز فعال است.

نکته قابل توجه آنکه برخلاف نسخه قدیمی، هیچ مرکز مدریت تراکنشی برای بیت کوین کش تعبیه نشده است؛ از این رو استفاده از آن بدون دردسر است. در یک جمله، بیت کوین کش نسبت به بیت کوین سریع‌تر، امن‌تر و قابل اعتمادتر است. به همین دلیل است که ارزش آن در سال‌های اخیر به شدت افزایش یافته است.

برچسب ها :
بیت کوین کش
ثبت دیدگاه و سایر نظرات
دیدگاهی یافت نشد
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید