آشنایی با فرآیند Airdrop و شیوه دریافت رایگان توکن TWT از این طریق

نویسنده: بهزاد ایزدی فریمانی
تاریخ: ۹۹/۱۰/۰۶ | ۱۱:۳۴ تعداد دیدگاه: ۱ زمان تقریبی مطالعه: ۱۳ دقیقه تعداد بازدید: ۱۰۹۸
آشنایی با فرآیند Airdrop و شیوه دریافت رایگان توکن TWT از این طریق

در چند روز اخیر تقریباً تمام تریدرهای صرافی بایننس متوجه اضافه شدن خودکار توکن TWT به بخش داراهایی خود شده اند. هرچند در وهله ممکن است تصور کنید که اشتباهی رخ داده و یا فردی این توکن ها را برای شما ارسال کرده، اما بد نیست که بدانید این توکن ها از برگزاری مراسمی تحت عنوان Airdrop برای تمام اعضای صرافی بایننس واریز شده اند.

Airdrop کیف پول تراست ولت

Airdrop را میتوان یک نوع بازاریابی مستقیم و جذب کاربر جدید از طریق اهدا هدایای نقدی دانست. در اکوسیستم ارزهای دیجیتالی اصطلاح Airdrop، به توزیع دارایی های دیجیتال بین عموم کاربران به واسطه داشتن یک توکن مشخص دیگر یا به دلیل داشتن یک آدرس کیف پول فعال در یک بلاکچین خاص اشاره دارد.

این مورد از توزیع توکن ها یا سکه هایی که از طریق یک رویداد ICO اتفاق می افتد مجزا و متفاوت می باشد. در طول ICO ها، دارایی دیجیتال ارائه شده معمولاً با استفاده از سکه یا توکن جایگزین خریداری می شود. در مورد ایردراپ ها هیچ مبلغی از گیرنده دریافت نمی شود به این معنی که دارایی ها به صورت رایگان توزیع می شوند.

ایردراپ اغلب به عنوان یک ابزار بازاریابی برای افزایش آگاهی از سکه یا توکن توزیع شده و همچنین روشی برای متنوع سازی تعداد دارندگان آن دارایی استفاده می شود.

روش کار ایردراپ ها معمولاً به این صورت است که برای واجد شرایط بودن، در زمانی که عکس فوری گرفته می شود تا تصویری از وضعیت فعالی بلاکچین در آن زمان مشخص به دست آید، کاربر باید مقدار مشخصی از دارایی را در یک کیف پول عمومی داشته باشد.

Airdrop کیف پول تراس ولت

به عنوان مثال OmiseGo در ماه جولای سال ۲۰۱۷، یک ایردراپ برای دارندگان اتر در بلاکچین اتریوم انجام داد و ۵٪ از کل توکن های OmiseGo را با نسبت ۰.۰۷۵ OMG در هر بلاک اتریوم را به کلیه کیف پول هایی که در زمان عکس فوری بیش از ۰.۱ اتر دارند توزیع کرد

برخی ایردراپ ها را به همراه فورک ها به عنوان نوعی پرداخت سود تقسیمی که با در اختیار داشتن دارایی دیجیتال به دست می آید، در نظر می گیرند، به صورتی که این پاداش اضافی است که به دارندگان به صورت مبلغی واریزی پرداخت می شود.

این نکته را هم در نظر داشته باشید که برخی از ایرداپ ها مانند مدل تراست ولت بدون هیچ پیش ثبت نام انجام میشوند، اما برای شرکت در برخی از آنها بایستی به طور جداگانه ثبت نام و احراز هویت انجام داد.

شیوه انتقال توکن TWT

همانطور که گفته شد توکن های کیف پول Trust ولت با نام اختصاری TWT برای تمام افرادی که در دو هفته اخیر در صرافی بایننس تراکنش انجام داده شده اند قابل دسترس است، اما برای نقد کردن آن ابتدا بایستی اپلیکیشن کیف پول تراست ولت را دانلود کرده و توکن های خود را به این کیف پول منتقل کنید. 

توجه داشته باشید که در صورت منتقل نکردن توکن ها تا تاریخ 15 آذرماه 1399 به کیف پول تراست ولت، این توکن ها به طور خودکار از دارایی شما خارج خواهند شد.

  • ابتدا اپلیکیشن کیف پول تراست ولت را از طریق این لینک دانلود و نصب نمایید.
  • پس از ساخت اکانت و وارد شدن به برنامه در قسمت ارزها نام TWT را جستجو نمایید.
شیوه انتقال توکن TWT
  • اکنون همچون شکل فوق آدرس دریاف کننده این توکن را کپی نمایید.
شیوه انتقال توکن TWT
  • به صرافی بایننس رفته و گزینه خارج کردن (Withdraw) توکن TWT را انتخاب نمایید.
  • درنهایت کافیست آدرس دریافت توکن TWT که در کیف پول ایجاد و کپی کرده بودید را در فیلد مربوط به آدرس دریافت کننده وارد نمایید تا عملیات انتقال انجام شود.

لازم به ذکر است که فعلا هیچ صرافی شناخته شده ای امکان تبادل این ارز را فراهم نکرده است و میتوان آن را به منظور استیک و یا اعتبار سنجی تراکنش ها استفاده کرد. برای استفاده از توکن TWT بدین روش میتوانید به این صفحه مراجعه کنید. احتمال لیست شدن این توکن در تاریخ 15 آذرماه در صرافی بایننس وجود دارد.

ثبت دیدگاه و سایر نظرات
دیدگاه دیگران
M
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید